کد خبر: 88597

مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان کرمان با حضور سردار اشتری فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی صبح امروز در ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار گردید

به گزارش پایگاه تحلیل کرمان خبر، سردار بنی اسدی ضمن خوش آمد گویی به تمام مدعوین، از همه مسئولین استان از جمله سردار قاسم سلیمانی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان حجت الاسلام دکتر حسن علیدادی، نمایندگان مجلس تشکر کرد. وی در ادامه گزارش عملکرد کاری خود در چهار سال گذشته بعنوان فرمانده نیرو انتظامی استان کرمان بیان و به کسب رتبه های برتر در شاخه های متعدد در سطح کشور در سال های خدمت خود اشاره کرد.
در ادامه حجت الاسلام علیدادی نماینده ولی فقیه در استان خاطر نشان کردند:
حضور 4 سالع سردار بنی اسدی در این استان را تکریم می کنیم و خیر مقدم می گوییم به سردار ناظری که پرچم خدمت را به عهده گرفته است.هر کسی که معارفه می شود روزی تکریم خواهد شد، آنچه که مهم است این است که افراد با چه نام و نشانی آمده اند و با چه نام و نشانی می روند. سردار بنی اسدی آنچه را تحویل گرفت به ارزشش افزود و موجب پیشرفت و توسعه آن شد.
در ادامه فرمانده کل نیرو انتظامی سردار اشتری گفتند:
علت اینکه دشمن جرات نمیکند به ما تعرض داشته باشد ابتدا قدرت دفاعی و سپس مردم ما هستند. سردرگم بودن آمریکایی ها با توجه به اقدام نیروهای مسلح و زدن پهباد به خاطر همین اقتدار نظام جمهوری اسلامی است. هوشیاری و در صحنه بودن مردم و اقتدار نیرو های مسلح زمینه ساز امنیت است و امروز اعتماد مردم به مقام معظم رهبری بزرگترین سرمایه این کشور است.
انتهای پیام/