کد خبر: 10329

مدیرعامل باشگاه گردشگری ایرانیان از برنامه ریزی برای شرکت دادن دارندگان گردش کارت در قرعه کشی های فصلی خبرداد و گفت: «یکی از امتیازهای مهم دارندگان گردش کارت این است که در ازای هر یک میلیون ریال خرید، از ۱۰ امتیاز بهره مند می شوند که از این طریق امکان شرکت در قرعه کشی جشنواره های فصلی برای اعضای ۱۰۰ و ۲۰۰ امتیازی باشگاه، فراهم می گردد. »

محسن صفرزاده اظهار داشت: « گردش کارت به گونه ای طراحی شده که دارنده آن، در صورتی که بیشتر از آن استفاده کند، تخفیف بیشتری نصیبش خواهد شد. » وی افزود: « این تخفیف بسته به اینکه از آن برای سفر، خرید، تفریح یا سایر موارد یاد شده مورد استفاده قرار گیرد، متفاوت خواهد بود. »

مدیرعامل باشگاه گردشگری ایرانیان از دارندگان گردش کارت خواست تا برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و تخفیف ها، به وبسایت www. iratco. com مراجعه کنند و یا با شماره ۲۸۴۵۶، سامانه تماس پشتبانی مشتریان باشگاه تماس بگیرند.

صفرزاده با اشاره به اینکه « گردش کارت» تمامی قابلیت های کارت های بانکی عضو شتاب را دارا است، اظهار داشت: « دارندگان این کارت قادر هستند در بیش از ۵۰۰ مرکز شبکه فروشندگان و کارگزاران طرف قرارداد باشگاه گردشگری ایرانیان در حوزه های سفر و گردشگری، ورزش و سرگرمی، سلامت، بیمه، خرید و سایر خدمات مرتبط، از تخفیف و سایر مزایای گردش کارت بهره گیری کنند. »

وی در پایان اظهار داشت: « دارنده این کارت می تواند از تسهیلات بانکی تا سقف ۵۰ میلیون ریال با نرخ ۱۴ درصد استفاده کند که هدف از تخصیص این تسهیلات، توسعه فرهنگ گردشگری میان آحاد مردم است. »

ادامه اخبار