کد خبر: 24337

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه در حال حاضر قیمت شقه گوشت گوسفندی ۲۵ هزار تومان است، گفت: در نمایشگاه طرح ضیافت احتمالا قیمت گوشت ارزانتر در اختیار مردم قرار می گیرد.

در مورد قیمت گوشت در بازار اظهار داشت: در حال حاضر نرخ گوشت گوسفند در بازار نسبت به آخرین قیمتی اعلام شده تغییری نکرده و قیمت آن برای تحویل به مغازه دار ۲۲ هزار تومان (شقه) عرضه می شود و برای مصرف کننده نیز حدود ۲۵ هزار تومان به فروش می رسد.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت عرضه گوشت در نمایشگاه های طرح ضیافت به چه شکل خواهد بود بیان کرد: مسئولیت نمایشگاه های طرح ضیافت با وزارت صنعت است ولی صحبت هایی در این زمینه انجام شده و در مورد میزان توزیع گوشت در این نمایشگاه ها نیز به هر میزان که بازار کشش داشته باشد توزیع خواهیم کرد و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در مورد این مسئله که آیا قیمت گوشت عرضه شده در نمایشگاه ها نسبت به نرخ بازار ارزان تر خواهد بود و یا تخفیفاتی در نظر گرفته می شود، گفت: احتمالا قیمت گوشتی که در نمایشگاه طرح ضیافت عرضه خواهد شد نسبت به بازار ارزانتر خواهد بود و هنوز نسبت به اینکه چه زمانی این نمایشگاه برپا شود تصمیمات نهایی اتخاذ نشده ولی اعلام می کنم که در مورد توزیع گوشت هیچ مشکلی وجود ندارد و قیمتها نیز اندکی سبک تر از بازار خواهد بود.