کد خبر: 554

با حضور معاون اول رئیس جمهور

سه محصول جدید سایپا با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر صنعت معدن و تجارت، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل، معاونین و مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا رونمایی خواهد شد.

در سالی که مزین شده است به نام سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، گروه خودروسازی سایپا توانست با اتکا به مدیریت دانش محور و تخصص نیروی انسانی خود ۳ خودروی جدید را تولید و به بازار کشور عرضه نماید.

بر اساس این گزارش، خودروهای تیبا ۲۱۱، سایپا ۱۵۱ و ایکس ۱۰۰ ای ام تی خودروهایی هستند که توسط شرکت سایپا رونمایی خواهند شد.

خودرو تیبا ۲۱۱ دومین خودرو از نسل تیبا میباشد که توسط متخصصین این شرکت تولید خواهد شد. البته این خودرو تغییر شکل یافته (facelift) خودرو تیبا است که با شکلی جدید و جذاب طراحی شده است.

خودرو سایپا ۱۵۱ با عنوان وانت کارا از جمله خودروهای سبک کار شرکت سایپا میباشد که با ظاهری زیبا توانایی حمل بار تا ۵۰۰ کیلوگرم را دارد و میتواند در فروشگاهها، سوپرمارکتها، گل فروشی ها و… مورد استفاده قرار گیرد

سومین خودرویی که قرار است رونمایی گردد خودروی ایکس ۱۰۰ ای ام تی (اتوماتیک) از خانواده خودروهای ایکس ۱۰۰ سایپا میباشد که با ابتکار و توانمندی مهندسان سایپا و همکاری دانشگاهیان طراحی گردیده است که رانندگی با این خودروها راحتی و لذت بیشتر را برای راننده به ارمغان خواهد آورد و برای جانبازان گرانقدر و معلولان ایده آل خواهد بود.