کد خبر: 79576

گفتنیست مانند خیلی از نمایشگاه هایی که این روزها برگزار می شود پیوست فرهنگی برای این نمایشگاه ها وجود ندارد غرفه داران آقا با کراوات و خانم با آرایش های زیاد یکی از نشانه های عدم پیوست فرهنگی برای این نمایشگاه می باشد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، ششمین نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات وابسته در محل دائمی نمایشگاه های شهر کرمان در حالی برگزار شد که شرکت کننده ها 90 در صد از چین و 10 درصد دیگر به صورت مساوی بین کره، ژاپن و فرانسه تقسیم شده بود.

فضای نمایشگاه بین المللی کرمان بسیار وسیع می باشد ولی متاسفانه مهندسی و اجرای بنا و سالن های نمایشگاهی و محل بر پایی غرفه ها بسیار کوچک و نامتناسب طراحی و ساخته شده است.

در این گردهمایی خودرویی مجموعه کرمان خودرو، مدیران خودرو، خودروسازان کارمانیا، مدیا موتورز، پرشیا خودرو نماینده بی ام دبلیو در ایران، نماینده میتسوبیشی، اطلس خودرو نمایندگی کیا و نمایندگی هوندا در نمایشگاه حضور داشتند.

به گفته مجری برگزاری نمایشگاه خودرو در کرمان، بیش از 30 شرکت قطعه سازی و حدود 10 شرکت خودروسازی در ششمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته کرمان حضور بهم رساندند و بیش از 30 نمونه خودرو در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

برگزاری این نمایشگاه نه فقط برای آشنایی مردم این استان بلکه بیشتر جهت فروش عیدانه با اندک تخفیف ویژه نمایشگاه به نظر می آمد.

گفتنیست مانند خیلی از نمایشگاه هایی که این روزها برگزار می شود پیوست فرهنگی برای این نمایشگاه ها وجود ندارد  غرفه داران آقا  با کراوات و خانم با آرایش های زیاد یکی از نشانه های عدم پیوست فرهنگی برای این نمایشگاه می باشد . 

نمایشگاه خودرونمایشگاه خودرونمایشگاه خودرو