کد خبر: 82814

این مجموعه ابتدا با پنج یا شش نفر وباسرمایه ای نزدیک به یک میلیون وپانصد هزارتومان شروع به کار کرده است والان نزدیک به 2004 نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند .

امید تهرانی مدیر روابط عمومی" دیجی کالا" در گفتگو با پایگاه تحلیلی خبری کرمان خبر در تشریح فعالیت های این مارکت اینترنتی اظهار داشت:دیجی کالا از سال 1385آغاز به کار کرده است وایده راه اندازی این مارکت توسط دو برادر آقایان سعید وحمید محمدی مطرح شدکه دران زمان شخصا میخواستند یک دوربین دیجیتال خریداری کنند وبا مراجعه به بازار محصولات دیجیتال تهران این دوربین را خریداری میکنند، هنگامی که در منزل این دوربین را باز میکنند متوجه میشوند که لنز موجود روی دوربین متعلق به دوربین انالوگ قدیمی است واز همان لحظه این جرقه در ذهن این دونفر ایجاد میشود که چرا نباید یک وبسایت مشتریان در انتخاب کالا با ارائه بررسی های متناسب کمک کند. 

دیجی کالا

وی افزود:این مجموعه ابتدا با پنج یا شش نفر وباسرمایه ای نزدیک به یک میلیون وپانصد هزارتومان  شروع به کار کرده است والان نزدیک به 2004 نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند .

وی درباره مدل کاری دیجی کالا تصریح کرد:یک بخش اصلی ما بخش رصد بازار است که مسئولیت تامین اطلاعات وقیمت ها را به عهده دارد که به بررسی استاندار ها ومجوزهای گمرکی مصحولات وکالا ها می پردازد.

دیجی کالا

وی در خصوص بالا بودن برخی قیمت ها در این سایت تصریح کرد : برخی کالا ها به دلیل دارا بودن مجوز هایی گمرکی شامل مالیات هم میشوند واین باعث تعین قیمت بالاتر نسبت به نمونه های مشابه که مجوزی ندارند میشود.

دیجی کالا

وی در پاسخ به اینکه چقدر خود را سهمیم در حمایت از تولید ملی وداخلی میدانید اظهار داشت:عوامل دیجی کالا در دوسال اخیر تمام تلاش های خود را به کار بسته اند که در این زمینه ورود کنند ودو پویش ایجاد کردیم به نام" ایران ساخت"  ودر انجا کالا های با کیفیت ایرانی  معرفی کرده ایم  ودر آنجا با بررسی های بسیار دقیق برای خریداران ومشتریان ارائه شده است .و یک امکان دیگری که الان برای واردکنندگان وسازندگان کالاه در داخل کشور توسط وبسایت ما مهیا شده است این است که افراد با عضویت در پنل های کاربری ویژه خودشان میتوانند اطلاعات کالاهای خود را در انجا بارگزاری کنند وبه مردم معرفی کرده وبه فروش برسانند .

تهرانی در پایان عنوان کرد: یکی از مولفه های تحقق اقتصادی مقاومتی موضوع جدی حمایت از تولیدات ملی وداخلی است وما در مجموعه دیجی کالا تمام تلاش خودمان را در جهت تحقق این موضوع بکار بسته ایم چون میدانیم برنده نهایی این مسئله خود مردم کشورمان هستند .

دیجی کالا