کد خبر: 87256

مدیرکل حمل و نقل جنوب کرمان خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان گفت: به‌زودی توزیع لاستیک در نمایندگی‌های شهرستان‌های جنوبی استان آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، مسعود جمیلی اظهار داشت: با توجه به افزایش قیمت دلار در ماه‌های اخیر قیمت برخی از ملزومات ناوگان حمل و نقل نیز افزایش پیدا کرد که یکی از اقلام مهم لاستیک بود به طوری که رانندگان جاده‌ای را دچار مشکل کرده بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان افزود: در همین راستا با پیگیری‌های صورت گرفته توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ی، هیأت وزیران با واردات لاستیک با ارز دولتی 4200 تومانی موافقت کرد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه به‌زودی لاستیک‌های تامین شده وارد چرخه فروش در جنوب استان می‌شوند رانندگان از این بابت نگرانی نداشته باشند و مانند قبل تا تامین لاستیک مورد نیاز به فعالیت خود ادامه دهند.

جمیلی با بیان اینکه حمایت و رفع مشکلات رانندگان جاده‌ای در اولویت کاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور است، عنوان کرد: ناوگان حمل و نقل جاده‌ای نیاز به حمایت‌های ویژه دارد و امیدواریم بتوانیم زمینه بهتری را برای فعالیت این قشر زحمتکش فراهم کنیم.

منبع/فارس

انتهای پیام/