کد خبر: 87300

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان خبرداد

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان گفت: 120 تن گوشت قرمز به منظور تنظیم بازار در هفت شهرستان جنوبی این استان در حال توزیع است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛جواد شهریاری مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام جنوب استان کرمان افزود: گوشت قرمز با توجه به افزایش قیمت در منطقه و در راستای تنظیم بازار تامین و از اول مهرماه سال جاری همزمان با بازگشایی مدارس در جنوب کرمان در حال توزیع است.

آنطور که ایرنا نوشته وی ادامه داد: ۴۰ تن گوشت قرمز از ابتدای فعالیت این طرح تاکنون در جنوب کرمان توزیع شده و هم اکنون در ١٢٠ نقطه از هفت شهرستان جنوبی استان به صورت ثابت و سیار با قیمت دولتی و به منظور رفاه حال مردم این منطقه در حال توزیع است.

شهریاری اضافه کرد: این محموله گوشت قرمز با استفاده از ارز یارانه ای توسط بخش خصوصی از کشور برزیل وارد کشور شده و با مدیریت این شرکت و نظارت سازمان های جهاد کشاورزی، صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی توزیع می شود.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام جنوب استان کرمان گفت که گوشت قرمز وارداتی، تحت نظارت ناظران دامپزشک و روحانیون، ذبح شرعی شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی افزود: قیمت هر کیلو گوشت گوساله منجمد به طور متوسط ۲۹۰ هزار ریال برای مصرف کننده بوده و توسط فروشگاه های زنجیره ای و اصناف در هفت شهرستان جنوبی کرمان در حال توزیع است.

شهریاری با بیان اینکه گوشت قرمز به اندازه کافی ذخیره سازی شده و هیچ مشکلی در زمینه تامین این کالای ضروری نداریم، گفت: مردم در صورت بروز هرگونه تخلف از طریق شماره تلفن ١٢۴ موضوع را به ادارات تعزیرات حکومتی و دفتر بازرسی صنعت، معدن و تجارت گزارش کنند.


انتهای پیام/