کد خبر: 87503

حذف کارت های آزاد سوخت از جایگاه ها در همه شهرستانهای جنوبی و شرقی استان کرمان امروز در کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان مصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ در این نشست روند حذف کارت های آزاد سوخت در شهرستان های رودبار جنوب ، قلعه گنج ، ریگان و فهرج بررسی شد و همچنین مصوب شد از تحویل سوخت به کامیون های فاقد بار ، جلوگیری شود.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری هم  گفت: طرح حذف کارت های سوخت در چند شهرستان شرق و جنوب با موفقیت انجام شد و حدود 30 درصد عرضه سوخت کاهش پیدا کرده است.

آقای ملانوری افزود : این طرح در همه شهرستان های جنوب و شرق استان در زمینه بنزین و گازوییل انجام می شود و مردم باید از کارت های شخصی خود استفاده کنند و در صورت مفقود شدن نسبت به تهیه کارت المثنی اقدام کنند. 

وی همچنین گفت: در جنوب و شرق استان از این به بعد به کامیون های فاقد بار نیز سوخت تحویل نمی شود مگر موارد استثنایی که با تایید دستگاه های مربوطه انجام می شود. 

در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و سوخت همچنین بر ثبت همه انبارهای اصناف و فعالین اقتصادی در سامانه ثبت انبارها تاکید شد در صورت ثبت نکردن انبار و رسید حواله کالاهای موجود در چنین انبارهایی به عنوان کالای احتکاری محاسبه خواهند شد.

 


انتهای پیام/