کد خبر: 87595

حمزه در گفتگو با "کرمان خبر" تاکید کرد:

نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان گفت: من معتقدم که تحریم های پیش آمده برای کشور ما یک فرصت است تا یک تهدید؛ فرصتی است برای اینکه مردم و مسئولین از این تحریم ها دو استفاده بسیار خوب کنند.

احمد حمزه نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر در رابطه با جریان های سیاسی که سازش و مذاکره با آمریکا را مطرح می کنند،گفت:این عقیده و سخن باطلی است چراکه آمریکا در تحریم ها و جریانات چند ماهه اخیر بخوبی چهره استعماری خود را نشان داده است.

وی افزود : تعامل با آمریکا یک عقیده باطلی است چراکه آمریکا یک قدرت استکباری و استعماری است که هدفی جز چپاول و ضربه زدن به ملت ها را ندارد و جریان های سیاسی که این خط سازش و رابطه با آمریکا را دنبال می کنند ناآگاه هستند و اشتباه می کنند و من مخالفت خودم را با این گروه ها اعلام می کنم و آن را قبول ندارم .

آمریکا یک قدرت پوچ و غیر قابل اتکا و اعتماد است

 

نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان ادامه داد:آمریکا یک قدرت پوچ و غیر قابل اتکا و اعتماد است و کسانیکه بحث تعامل و رابطه با آمریکا را مطرح می کنند باید به این موضوع توجه داشته باشند.

تحریم های پیش آمده برای کشور ما یک فرصت است تا یک تهدید

 

وی در رابطه با تحریم های اعمال شده علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت : من معتقدم که تحریم های پیش آمده برای کشور ما یک فرصت است تا یک تهدید؛ فرصتی است برای اینکه دو اتفاق خوب در کشور ما بوجود بیاید و مردم و مسئولین از این تحریم ها دو استفاده بسیار خوب کنند.

اولین فرصت تهدیدها و تحریم های خارجی مستقل شدن کشور از درآمدهای نفتی می باشد

 

وی با بیان استفاده از تحریم ها بصورت فرصت ،ادامه داد:اولین فرصت تهدیدها و تحریم های خارجی جدا کردن اقتصاد کشور از نفت و مستقل شدن کشور از بحث های نفتی می باشد و این فرصت پیش آمده بهترین فرصت است تا با توجه به اقتصاد مقاومتی و سیاست های درونزا و توجه به بیرون برای صادرات محور کردن تولیدات کشوربتوانیم اقتصادمان را سوای نفت مدیریت نماییم .

عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه تحریم ها فرصت های بسیار خوب و طلایی در اختیار دولتمردان ما قرار داده است  افزود : امیدواریم که مردم نیز فرهنگ صرفه جویی و قناعت را سرلوحه زندگی خود قرار دهند و یاد بگیرند که باندازه نیازشان خرید کنند تا دیگران نیز بتوانند استفاده کنند و در این شرایط تحریم های ظالمانه آمریکا اجناس را انبار نکنند و توجهی به تبلیغات منفی دشمنان نداشته باشند .

حمزه در پایان اظهار داشت : پیام من به کسانیکه در پی تعامل با آمریکا هستند اینست که آمریکا و ترامپ یک ابر قدرت پوچ و توخالی هستند و اعتماد به امریکا نتیجه ای جز شکست نخواهد داشت .

انتهای پیام/