کد خبر: 87859

امام جمعه استان در دیدار با استاندار :

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان گفت:در حال حاضر کشور در شرایط سختی قرار دارد و دشمنی‌ها جدی است و امروز دشمن در بحث اقتصادی وارد جنگ علنی شده و مشکلات زیادی برای دولت و مردم به‌وجود آورده است لذاهماهنگی و تعامل باعث پیشرفت استان می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کرمان صبح امروز در دیدار با فدایی استاندار کرمان با بیان اینکه یکی از محاسن خوب استاندار جدید کرمان پیشینه معلم بودن وی است، اظهار داشت: وی معلمی را وارد مدیریت خود در استان کرمان کرده است و این روحیه بسیار خوبی است چراکه معلمان انتقادپذیر و دلسوز هستند.

وی ادامه داد: استانداری‌ها در تنظیم نقش سیاسیون سهم مهمی دارند که باید استاندار جدید از این منظر نگاه سیاسی عادلانه‌ای به مسائل داشته باشد.

باید از ظرفیت دانشگاه‌ها در کرمان استفاده کرد

 

وی با بیان اینکه کرمان استان پهناوری است و امیدواریم با یک رویه خوب مسیر توسعه را ادامه دهد ،افزود: استان کرمان ظرفیت‌های بزرگی دارد و دانشگاه‌ها در استان کرمان از نظر کمی رشد خوبی داشتند اما از نظر کیفی با چالش‌هایی روبه‌رو هستند.

ضرورت احیای بافت قدیمی کرمان

 

علیدادی‌سلیمانی تاکید کرد: بافت قدیمی شهر کرمان سال‌ها مورد غفلت قرار گرفته است و باید راهی برای احیای بافت قدیمی کرمان دیده شود.

وی با بیان اینکه خشکسالی و کم‌آبی استان کرمان امروز دغدغه تمام مردم است و باید توجه بیشتری به این معضل شود بیان کرد: بنگاه‌های اقتصادی قدرتمندی در استان کرمان وجود دارد که خیر و برکات این بنگاه‌ها باید در استان و بر سر سفره مردم احساس شود.

امروز دشمن در بحث اقتصادی وارد جنگ علنی شده است

 

وی خاطر نشان کرد:در حال حاضر کشور در شرایط سختی قرار دارد و دشمنی‌ها جدی است و امروز دشمن در بحث اقتصادی وارد جنگ علنی شده و مشکلات زیادی برای دولت و مردم به‌وجود آورده است لذاهماهنگی و تعامل باعث پیشرفت استان می‌شود و تمام تلاش خود را برای توسعه استان و رضایت مردم به‌کار می‌گیریم.

باید برکات بنگاه های اقتصادی استان در سفره مردم احساس شود

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه خشکسالی و کم‌آبی استان کرمان امروز دغدغه تمام مردم است و باید توجه بیشتری به این معضل شود عنوان کرد: بنگاه‌های اقتصادی قدرتمندی در استان کرمان وجود دارد که خیر و برکات این بنگاه‌ها باید در استان و بر سر سفره مردم احساس شود.

 

انتهای پیام/