کد خبر: 87868

معاون پیشگیری دادسرای کرمان خبرداد؛

معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از پلمب ۲ شرکت بزرگ توزیع و پخش مواد غذایی و کالا‌های اساسی مردم در کرمان به دلیل گرانفروشی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ محمدعلی سلیمانی گفت: در راستای اجرای فاز عملیاتی طرح مبارزه با گرانفروشی؛ سه اکیپ متشکل از اداره کل اطلاعات؛ سازمان اطلاعات سپاه؛ اداره کل تعزیرات حکومتی؛ پلیس آگاهی؛ پلیس اطلاعات؛ اداره اماکن عمومی پلیس؛ سازمان صنعت معدن وتجارت؛ سازمان جهاد کشاوری به سرپرستی قضات ویژه از شرکت‌های بزرگ توزیع و پخش مواد غذایی و عمدع فروشی‌های سطح شهر به صورت سرزده بازدید بعمل اوردند.

وی افزود: با توجه به احراز گرانفروشی توسط دو شرکت بزرگ توزیع و پخش با دستور مقام قضائی عمده فروشی‌های مذکور پلمب و برای آنان تشکیل پرونده شد و افراد مسئول در آن تحت تعقیب قضائی قرار گرفتند.

سلیمانی گفت: با توجه به مطالبات مردمی و در راستای دستور ریاست قوه قضائیه و دادستان کل کشور؛ طرح مبارزه با اخلال گران در نظام اقتصادی از طریق گرانفروشی به صورت مستمر در قالب عملیات‌های قاطعانه از سوی سیستم قضائی استان تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه خواهد داشت.

 طرح مبازره با اخلال گران نظام اقتصادی از طریق گرانفروشی از ابتدای دی ماه در استان کرمان وارد فاز عملیاتی شده است و طی چند روز گذشته چندین واحد صنفی متخلف که اقدام به گرانفروشی کالا‌های اساسی مردم در شهر‌های مختلف می‌نمودند پلمب شده اند

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/