کد خبر: 87883

مهمانو یکی از ایده هایی بود که جدید، خلاقانه و نوآورانه در راستای اشتغال زایی برای نیروی جوان فعال، اقتصاد مقاومتی، حمایت از کسب و کارخانگی و محیط زیست برنامه ریزی شد و اکنون یک سالی می شود که فعالیت خود را آغاز کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ به گفته ی تامس ادیسون، مخترع و بنیانگذار جنرال الکتریک"ارزش واقعی یک ایده، در اجرای آن نهفته است." همان طور که مطلع هستید، استارت آپ ها نقش عمده ای را در زندگی مردم عصر حاضر ایفا می کنند. از سفارش غذا گرفته تا خرید ملزومات منزل یا درخواست تاکسی، همه را می توان به کمک استارت آپ ها با چند کلیک ساده حاضر کرد. در این میان، ایده های نو بسیاری ظهور می کنند که نیاز به حمایت و توجه بیشتری دارند تا به مرحله خدمات دهی گسترده برسند.

مهمانو، ایده ای نو که به کارآفرینی منجر شد

مهمانو یکی از ایده هایی بود که جدید، خلاقانه و نوآورانه در راستای اشتغال زایی برای نیروی جوان فعال، اقتصاد مقاومتی، حمایت از کسب و کارخانگی و محیط زیست برنامه ریزی شد و اکنون یک سالی می شود که فعالیت خود را آغاز کرده است. این استارت آپ کار پذیرایی میان وعده رویدادهایی مثل همایش ها، جلسات دفاع پایان نامه، جشن ها، عروسی ها، دورهمی ها و... را انجام می دهد.

مدیریت این استارت آپ را محمد واعظی نژاد برعهده دارد که از شهریورماه سال 96 آن را با اهداف بزرگی همچون اشتغال زایی در دوران رکود اقتصادی راه اندازی کرده است. در حال حاضر بیش از 50 نفر بطور مستقیم و غیرمستقیم با مهمانو همکاری می کنند.

با مراجعه به سایت مهمانو و سایت های مشابه و مقایسه ی قیمت ها به راحتی متوجه تفاوت مهمانو با سایر شرکت های پذیرایی خواهید شد. این استارت آپ برای افراد طبقه ی متوسط جامعه طراحی شده و با توجه به نابسامانی های اقتصادی، سعی بر ارایه خدمات با قیمت مناسب دارد.

مهمانو در راستای حمایت از کسب و کار خانگی، برای تهیه اقلامی مثل کاپ کیک، شیرینی، کیک های مناسبتی، حلواهای تزیین شده و فینگرفودها از بانوان توانمند و با سلیقه در این زمینه کمک گرفته است. لذا این نوع محصولات مهمانو بدون هیچگونه مواد افزودنی مضر و چاشنی های بالابرنده ماندگاری تولید و تهیه می شوند. در واقع با حمایت از مهمانو، از سلامت خود و کسب و کار خانگی بانوان حمایت می کنید.

سفارش پذیرایی از مهمانو بسیار راحت و بدون دردسر انجام می شود. شما با مراجعه به سایت مهمانو به نشانی WWW.MEHMANO.COM اقلام و بسته ها را به تفکیک مناسبت مشاهده می کنید و با ثبت سفارش و پرداخت اینترنتی، یا یک تماس تلفنی ساده و درخواست پذیرایی دلخواه، هرآنچه که نیاز دارید در محل خود تحویل می گیرید.

مهمانو همیشه به اندازه ی یک کلیک با شما فاصله دارد

 

به گفته ی تیم مهمانو، در سال گذشته پذیرایی بیش از هزار رویداد با مهمانان 15تا 4000نفره به آن ها سپرده شده؛ و "مهمانو همیشه به اندازه ی یک کلیک با شما فاصله دارد".

انتهای پیام/