کد خبر: 88098

️فرمانده انتظامی سیرجان، از شناسایی و دستگیری باند ۶ نفره سرقت احشام و کشف ۱۶ فقره سرقت در سیرجان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر؛ سرهنگ محمد رضا ایران نژاد فرماندهی انتظامی سیرجان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در حوزه‌های روستایی شهرستان سیرجان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

️فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان افزود: ماموران پلیس آگاهی با تحقیقات گسترده و کار‌های اطلاعاتی یک نفر سارق را دستگیر کردند.

ایران نژاد بیان داشت: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به جرم خود با همدستی پنج نفر دیگر که همگی اتباع خارجی می‌باشند با ۱۶ فقره سرقت احشام اعتراف کرد.

وی افزود: ماموران هر پنج سارق همدست وی را در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

️فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با بیان اینکه احتمال کشف سرقت‌های دیگر نیز از اعضای این باند متصور است، گفت: تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد و شش متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

️فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در پایان به دامداران توصیه کرد: از ورود افراد ناشناس که تحت عنوان خریدار دام به شما رجوع می‌کنند به محل نگهداری احشام خودداری کنید، در صورت مشاهده افراد غریبه در اطراف محل نگهداری احشام موضوع را بلافاصله با پلیس در میان بگذارید، محل نگهداری احشام خود را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز کنید.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/