کد خبر: 88270

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه پایگاه‌های بسیج در سطح استان کمکهای مردمی برای کمک به سیل‌زدگان را جمع‌آوری می‌کنند گفت: تاکنون یک محموله شامل پوشاک و مواد غذایی برای کمک به سیل‌زدگان استان گلستان ارسال شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر؛ سردار غلامعلی ابوحمزه در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمان با تسلیت جان‌باختن تعدادی از هموطنان در حوادث سیل در کشور اظهار داشت: نخستین محموله جمع‌آوری شده کمک‌های مردمی سپاه ثارالله استان کرمان به دنبال بارش نزولات آسمانی و وقوع سیل در استان‌های گلستان و مازندران برابر دستور مقام معظم رهبری و فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناطق سیل‌‌زده ارسال شد.

وی با اشاره به اینکه پایگاه‌های بسیج در سطح استان کرمان کمکهای مردمی برای کمک به سیل‌زدگان را جمع‌آوری می‌کنند گفت: شهروندان استان می‌توانند کمک‌های خود را از قبیل پتو، مواد غذایی، لباس نو و چادر را به پایگاه‌های مقاومت بسیج و نواحی سطح استان تحویل دهند تا در قالب کاروان کمک‌های استان به مناطق اعزام شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه تاکنون مبلغ 105 میلیون تومان کمکهای نقدی مردم استان کرمان جمع‌آوری شده و ارسال شده است افزود: سپاه ثارالله استان کرمان در روزهای گذشته تعدادی ماشین‌آلات سنگین برای امدادرسانی به مناطق سیل‌زده اعزام کرده است.

وی خاطر‌نشان کرد: شماره حساب 271043200020001 و یا شماره کارت 6273811133109881 بانک انصار برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی مردم در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/