کد خبر: 88315

مسئول بسیج کارگری کرمان خبر داد

مسئول بسیج کارگری استان کرمان گفت: خیران صنعت استان کرمان برای کمک به سیل‌زدگان کشور وارد عمل شدند و کمک‌های نقدی و کالایی را در این زمینه اختصاص دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان به نقل از خبرگزاری فارس ، سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بیانیه‌ای اعلام کرد: با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر گسیل امکانات کشور به مناطق سیل‌زده و در راستای همراهی و همدردی با این عزیزان این مهم را در صدر برنامه‌های خود در این مقطع قرار داده و همانند دوران دفاع مقدس و سایر مقاطع خطیر انقلاب در پیگیری مساعدت‌های کارگران و کارخانجات استان که حقیقتا همواره پای کار نظام و انقلاب ودر خط مقدم بوده‌اند از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و از تمام ظرفیت خود برای این امر خیر استفاده خواهد کرد.

حسن باقری مسئول بسیج کارگری استان کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: با پیگیری بسیج کارگری استان کرمان شرکت زغال سنگ استان کرمان و شرکت فنی مهندسی دراب مبلغ 12 میلیون تومان را در روزهای اولیه وقوع سیل برای کمک به سیل‌زدگان پرداخت کرده‌اند.

وی از اعزام یک کامیون آب معدنی به شهرستان حمیدیه جهت کمک به سیل‌زدگان توسط شرکت فولاد بردسیر خبر داد و افزود: از طرفی خیران صنعت هم در این اقدام خیر با نقش‌آفرینی بسیج کارگری وارد عمل شدند.

باقری اظهار کرد: یکی از پیشکسوتان صنعت مبلغ یک میلیون تومان و یکی از روحانیون فعال یک کامیون آب معدنی به منطقه اهواز ارسال کرده‌اند و در زمینه اقلام نیز ۴ میلیون تومان تن ماهی از سوی شهرداری جیرفت به مناطق سیل‌زده اعزام شده است.

انتهای پیام/