کد خبر: 88466

رییس اتاق اصناف کرمان اعلام کرد:

رییس اتاق اصناف کرمان گفت: جنس در بازار وجود دارد، بنابراین از مردم می خواهیم که در حد نیاز خرید کنند که در صورت رعایت این موضوع، مشکلی نیز به وجود نخواهد آمد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ "یوسف جعفری" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره وضعیت کالاهای اساسی در بازار و قیمت ها اظهار کرد: متاسفانه وضعیت قیمت نسبت به قبل از ماه مبارک رمضان بهتر نشده اما نمایشگاه«ضیافت» در محل پارک مادر شهر کرمان برپا شده که اقلام اساسی را با قیمت مناسب ارائه می کند.

 

وی با اشاره به توزیع 150 تن شکر در این نمایشگاه افزود: خوشبختانه گوشت با ارز آزاد وارد بازار کشور شده و به قیمت هر کیلویی 80 هزار تومان در حال عرضه است ضمن آنکه گوشت منجمد که توزیع آن در نمایشگاه ضیافت نیز از امروز آغاز می شود، کیلویی 32 هزار و 500 تومان خواهد بود.

 

جعفری با اشاره به اینکه استقبال از نمایشگاه ضیافت خوب بوده، تصریح کرد: برنج نیز با قیمت هر کیلوگرم 7 هزار و 400 تومان و 6800 تومان در این نمایشگاه عرضه می شود.

 

رییس اتاق اصناف کرمان گفت: نمایشگاه ضیافت تا 28 اردیبشت ماه جاری دایر است و احتمال دارد تمدید و یا در صورت نیاز در نقطه دیگری از شهر برپا شود.

 

وی در بخش یگری از سخنانش بیان کرد: مردم باید همکاری کنند و کالایی را که مصرف ندارند، خرید نکنند. به عنوان مثال شاید فردی در طول سال مصرف شکر ندارد اما در زمانی که مسئله پیش آمده و قیمت افزایش می یابد، چندین کیلو شکر خریداری و در منزل نگه می دارند که این اشکال است.

 

جعفری با بیان اینکه از شب عید تاکنون 500 تن شکر در شهر کرمان توزیع شد و نظارت کردیم اما همچنان مشاهده می کنیم که برخی با حرص و ولع دنبال خرید هستند تصریح کرد: جنس در بازار وجود دارد. مردم باید در حد نیاز خرید کنند که در صورت رعایت این موضوع، مشکلی نداریم.

 

رییس اتاق اصناف کرمان با اشاره به دریافت حواله جدید برای شکر گفت: حدود 4 هزار تن حواله جدید برای شکر در کرمان دریافت شده اما بعضا کارخانه ها نمی توانند حمل کنند و در مجموع مشکلی نیست و شکر مرتب به استان ورود پیدا می کند.

 

انتهای پیام/