کد خبر: 89085

فرماندار ریگان گفت: به‌مناسبت ایام‌الله دهه فجر ۷۲ پروژه با اعتبار ۹۲میلیارد تومان در شهرستان ریگان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، امین باقری اظهار کرد: به‌مناسبت ایام‌لله دهه فجر 15 هزار و هشتصدمین واحد مسکونی در شهرستان افتتاح خواهد شد.

فرماندار ریگان تصریح کرد: با جمع‌آوری کپر از مناطق روستایی شهرستان ساخت وساز در این مناطق به‌روز شده است.

فرماندار ریگان بیان داشت: بیشتر پروژه‌ها در حوزه  دهیاری‌های روستاهای شهرستان است که با افتتاح این طرح‌ها امید در دل اهالی این روستاهای محروم دوچندان شد.

باقری با بیان اینکه ساخت بوستان، پارک، جدول‌گذاری، آسفالت معابر و ساخت ساختمان دهیاری از جمله طرح‌های انجام‌شده در روستاهای شهرستان است، افزود: در حوزه ورزش و جوانان افتتاح ۴ زمین چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان و خانه ورزش روستایی از دیگر طرح‌هاست.

فرماندار ریگان عنوان کرد: آبرسانی به روستاهای محروم و مجتمع آبرسانی در منطقه گنبکی و ده‌رضا از جمله طرح‌هایی‌ست که اهالی روستاهای ریگان از آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند.

باقری گفت: طرح‌های اشتغالزایی در حوزه کمیته امداد و طرح های مشاوره‌ای در بهزیستی از طرح‌هایی است و افتتاح مرکز توانبخشی هلال‌احمر شهرستان  و نیز ده‌ها طرح در حوزه‌های  کشاورزی، مخابرات و بهداشت  از دیگر طرح‌هایی است که در شهرستان افتتاح خواهد شد.