کد خبر: 89343

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمان گفت: ۳۱۳ هزار بسته معیشتی از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در بین نیازمندان استان کرمان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، محمدعلی روح‌اللهی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رزمایش‌های همدلی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمان در راستای منویات رهبری در کمک به اقشار نیازمند و آسیب‌دیدگان از کرونا بود و کمک‌های مومنانه از سنت‌های جامعه اسلامی‌ست.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ه) استان کرمان بیان کرد: ستاد در ماه رمضان با کمک دوستان خدماتی را ارائه کرد که کمک‌های مومنانه به اقشار نیازمند و کمک به همشهریان سیل‌زده از جمله این خدمات است.

روح‌اللهی با اشاره به خدمات بنیاد احسان در ماه مبارک رمضان جاری تصریح کرد: ۳۱۳ هزار بسته معیشتی از ابتدای شیوع کرونا تاکنون توزیع شده است و در مرحله پنجم کمک‌های مومنانه ۱۵ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در استان کرمان توزیع شد و اقدام مشترک با جامعه ایمانی مشهد داشتیم و ۳۰ هزار پرس غذای گرم طبخ و در اختیار نیازمند قرار گرفت.

وی یادآور شد: در شب میلاد امام‌حسن (ع) هم ۶ هزار  و ۳۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد و در استان سعی کردیم علاوه بر رزمایش‌های همدلی یک‌سری ‌آورده‌هایی را در قالب رزمایش‌های مشترک داشته باشیم و در این زمینه پیشتاز کشور هستیم.

مدیرکل ستاد  اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمان از رزمایش همدلی مشترک با نیروی انتظامی خبر داد و اضافه کرد: در روز تولد امام حسن (ع) توانستیم ۶ سری جهیزیه کامل را به زوج‌های نیازمند اهدا کنیم.

روح‌اللهی افزود: کمک به افراد آسیب‌دیده از سیل یکی دیگر از خدمات ستاد اجرایی‌ست و همکاران ما بلافاصله بعد از سیل در منطقه حاضر شدند و خدماتی را ارائه کردند‌ و از گروه جهادی شهید فرخ‌یزدان‌پناه، امدادرسانان آفروید، گروه شهید باکری و گروه جهادی صدای مستضعفان قدردانی می‌کنم.

وی اظهار داشت: با توجه به بازدید از مناطق سیل‌زده طی سال‌های اخیر متوجه شده‌ایم بسیاری از خسارت‌ها به‌علت مدیدیت نادرست است و خانه و مزرعه و محل نگهداری دام‌ها را در مسیر رودخانه قرار می‌دهند و در سیل اخیر دیدیم، خطوط انتقال برق در مسیر رود قرار داشت.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کرمان از مردم برای حضور با شور و شعور در انتخابات دعوت کرد.