کد خبر: 75594

معاون دفتر نهاد رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان:

معاون دفتر نهاد رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: مراسم اعتکاف دانشجویی با حضور ۴۵۰ دانشجو در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار خواهد شد.

به گزارش کرمان خبر ،حجت الاسلام عبداللهی نیا ، با اشاره به برگزاری مراسم معنوی اعتکاف ویژه دانشجویان در دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: این مراسم معنوی با حضور ۳۵۰ نفر از خواهران و ۱۰۰ نفر از برادران برگزار خواهد شد. 

معاون دفتر نهاد رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان ادامه داد: محل برگزاری مراسم خواهران مسجد باقرالعلوم دانشگاه شهید باهنر کرمان خواهد بود و با رایزنی‌هایی که با دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی کرمان انجام شد، مسجد پیامبر اعظم آن دانشگاه برای دانشجویان پسر معتکف در نظر گرفته شد. 

وی همچنین تاریخ ثبت‌نام را ۵ تا ۹ اردیبهشت ماه اعلام و خاطرنشان کرد: مطمئناً استقبال از این مراسم معنوی بیش از این تعداد خواهد بود که متأسفانه به دلیل کمبود فضا در مسجد دانشگاه، از پذیرش بیش از این تعداد دانشجوی معتکف معذور خواهم بود. 

عبداللهی نیا همچنین هزینه ثبت نام را ۲۰۰ هزار ریال اعلام کرد و اولویت ثبت نام را با کسانی دانست که غیربومی استان کرمان باشند و زود‌تر ثبت‌نام کنند.

خبرگزاری دانشجو