کد خبر: 88111

فرماندار قلعه گنج:

فرماندار قلعه گنج گفت: بنا به اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، تمامی معوقات معلم های خرید خدمت شهرستان قلعه گنج تا پایان اسفند ماه جاری پرداخت می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر؛ عطا ناوکی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پیرامون مطالبات معوق معلمان خرید خدمت آموزشی قلعه گنج با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان پیگیری های لازم انجام شده است .

ناوکی تصریح کرد: طی برآوردی که انجام شده، مبلغ 20 میلیارد تومان برای پرداخت حقوق معوق معلمان خرید خدمت آموزشی نیاز بوده و این مبلغ به سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام شد.

فرماندار قلعه گنج عنوان کرد: محمدباقر نوبخت، مکاتبات تامین اعتبار حقوق معوق این معلمان را به خزانه انجام داده و مقرر شده تا پایان اسفندماه امسال معوقات تمامی معلمان خرید خدمت استان کرمان پرداخت شود.

ناوکی اضافه کرد: استخدام معلم های خرید خدمت به مصوبه و مجوز مجلس نیاز دارد و در حال حاضر، آموزش و پرورش تعهدی در قبال استخدام این نیروها ندارد.

امام جمعه قلعه گنج نیز در این خصوص گفت: جمعی از معلم های خرید خدمت شهرستان قلعه گنج با ملاقات حضوری ، خواستار پرداخت حقوق و مطالبات معوق خود شدند.

حجت الاسلام احمد نجنو افزود: تعدادی از معلمان خرید خدمت آموزشی قلعه گنج خواستار پرداخت حقوق معوق خود شدند که طی یک سال گذشته پرداخت نشده است.

وی ادامه داد: این معلم ها در سفر اخیر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با وی مکاتبه کردند و به آنها قول مساعد داده شد تا بهمن ماه جاری مطالباتشان پرداخت شود اما هنوز پرداخت نشده است.

امام جمعه قلعه گنج عنوان کرد: در خصوص حقوق معوق معلم های خرید خدمت قلعه گنج با فرماندار این شهرستان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مذاکراتی داشتیم که مطالبات 90 نفر از معلمان خرید خدمت آموزشی قلعه گنج پرداخت شود و خوشبختانه این نوید را به ما دادند که قبل از سال 98 تمامی حقوق معوق آنان پرداخت خواهد شد.

مرکز شهرستان قلعه گنج در 430 کیلومتری جنوب کرمان واقع است.

انتهای پیام /