کد خبر: 75642

به مناسبت ارتحال امام خمینی(ره)

اولین جلسه مجمع تشکل‌های مردمی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و همچنین قیام ۱۵ خرداد تشکیل شد.

به گزارش کرمان خبر به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان، اولین جلسه مجمع تشکل‌های مردمی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و همچنین قیام 15 خرداد تشکیل شد.

مهدی صدفی در این جلسه اظهار داشت: با توجه به اینکه ارتحال حضرت امام خمینی (ره)  با جشن‌های شعبانیه به ویژه نیمه شعبان مقارن شده، لازم است هر دو مناسبت مورد توجه قرار گیرد و برای هر دو مناسبت برنامه ریزی لازم و مناسب صورت گیرد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: در سالی که مقام معظم رهبری آن را به نام "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" یاد کردند با بهره‌گیری از شعار سال باید در جهت تبیین شخصیت والای حضرت امام خمینی (ره) و همچنین تحقق فرمایش مقام معظم رهبری و گسترش وفاق ملی  و همدلی در جامعه تلاش کنیم.

در این نشست نمایندگان تشکل‌های مردمی به ارائه دیدگاه‌های خود پیرامون برگزاری هرچه باشکوه مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و همچنین 15 خرداد پرداختند و مقرر شد در جلسه آینده برنامه های اجرایی خود را ارائه کنند. تسنیم