کد خبر: 89314

حوزه علمیه خراسان همانند سال های گذشته به صورت سراسری از بین داوطلبان ورود به این حوزه ثبت نام می کند و متقاضیان تا 15 اردیبهشت 1400 فرصت دارند برای نام نویسی اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان هبر به نقل از سراج24؛ داوطلبان می توانند برای کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن 05132008200 تماس بگیرند و یا به پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه خراسان به نشانی www.hozehkh.ir مراجعه کنند.
التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی، قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه، برخورداری از صلاحیت های اعتقادی، اخلاقی، اجتماعی و سیاسی، داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران، برخورداری سلامت و توانایی جسمی و سلامت روانی و متعهد شدن به رعایت مقررات حوزه علمیه خراسان از جمله شرایط ثبت نام ذکر شده است.
آزمون کتبی پذیرش این حوزه 31 اردیبهشت 1400 با در نظر گرفتن شرایط کرونایی برگزار خواهد شد و داوطلبان مقاطع نهم، دیپلم و دارندگان مدارک بالاتر می بایست در این آزمون شرکت کنند.
همچنین، حداقل معدل جهت ثبت نام پذیرش حوزه علمیه خراسان برای مقطع پایه نهم 15 و دیپلم و بالاتر 14 می باشد و از کسانی که معدل شان پایین تر از نمره ذکر شده است، پذیرش نمی شود.