کد خبر: 89368

دوره سواد انتخاباتی و فضای مجازی با عنوان "آموزشی برخط" به همت مرکز ارتقای سواد فضای مجازی سازمان سراج برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از سراج24؛ مرکز ارتقای سواد فضای مجازی سازمان سراج، دوره سواد انتخاباتی و فضای مجازی با عنوان "آموزشی برخط"، از تاریخ 2 الی 8 خردادماه 1400 به صورت آنلاین برگزار می کند.
تاکتیک های رسانه ای در انتخابات، رسانه و رفتار های انتخاباتی مردم، اخبار جعلی و انتخابات، پیشینه تبلیغات سیاسی، پروپاگاندا و انتخابات و کلان داده ها و انتخابات رسانه های نوظهور و انتخابات سر فصل های آموزشی این دوره است.
دکتر اکبر نصرالهی، دکتر سید مجید امامی، دکتر محمد حسین ساعی، سید پویان حسین پور، دکتر احسان شاه قاسمی، دکتر صالح اصغری و محمد لسانی به عنوان استادان این دوره معرفی شده اند.
مهلت ثبت نام تا ساعت 12 ظهر یکشنبه 2 خردادماه 1400 اعلام شده و آغاز دوره نیز همان 2 خردادماه خواهد بود.
علاقمندان جهت ثبت نام و حضور در این وبینار به پایگاه اینترنتی http://savad.serajeduc.ir/fa/form_data/add/form_id=521 مراجعه نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره می توانید با شماره های ثابت 02166530552- 02166530567 و شماره همراه 09197720040 (پشتیبانی در پیام رسان های ایتا و واتس اپ) تماس حاصل فرمایید.

انتخابات ریاست جمهوری یکی از مهمترین رویدادهای اجتماعی در هر کشوری است و اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست؛ گستره مسائل این رویداد و فرایندهای تبلیغاتی ناشی از آن ارتباط اجتناب ناپذیری با رسانه ها دارد؛
از طرفی با شیوع بیماری کرونا در جهان و انتقال فرآیندهای تبلیغاتی میدانی انتخابات به فضای مجازی عمق اثرگذاری رسانه ها را در جهت دهی افکار عمومی و جریان سازی های اجتماعی بیش از پیش کرده است.
با توجه به اهمیت موضوع و شرایط پیش رو، مرکز ارتقای سواد فضای مجازی در نظر دارد با برگزاری یک دوره آموزشی آنلاین گامی موثر در آگاه سازی اجتماعی و ایجاد شناخت عمومی از تاثیر رسانه ها بر رویداد انتخابات بردارد.