تاریخ خبر: کد خبر: 10257 دریافت نسخه چاپی

هشدارهای انتخاباتی وزیر نفت

وزیر نفت در جمع تمامی مدیران ارشد صنعت نفت با تاکید بر پرهیز سیاسی کاری توسط کارکنان و مدیران نفتی در آستانه انتخابات رئیس جمهوری، اعلام کرد: مدیران و کارکنان صنعت نفت حق ورود به مسائل سیاسی و به کارگیری اموال بیت المال برای تبلیغ به سود یا ضرر نامزدهای انتخاباتی را ندارند.

هشدارهای انتخاباتی وزیر نفت
رستم قاسمی در همایش تبیین سیاست های وزارت نفت در سالجاری در جمع معاونان وزارتخانه و مدیران عامل شرکت های اصلی نفت، گاز، پالایش و پخش نفتی و پتروشیمی، گفت: حضور حماسی مردم به ویژه کارکنان صنعت نفت در انتخابات پیش رو، مهم ترین محور و مصداق « حماسه سیاسی» است و در این برهه زمانی حساس، چشم تمام جهان به مردم ایران است که چگونه همانند گذشته حماسه آفرینی می کنند.

وزیر نفت با اعلام اینکه وزارت نفت یک سازمان کاملاً فنّی و اقتصادی است و تمام کارکنان باید توان خود را در این راستا صرف کنند، تصریح کرد: مدیران و کارکنان صنعت نفت حق ورود به مسائل سیاسی و به کارگیری اموال بیت المال برای تبلیغ به سود یا ضرر نامزدهای انتخاباتی را ندارند.

این عضو کابینه دولت دهم، تاکید کرد: قدر مسلم این است که در انتخابات آینده هر کس را مردم انتخاب کنند، رییس جمهور کشور خواهد بود.

ارسال نظر

آرشیو
آرشیو

آخرین عناوین

آرشیو
<a href="http://www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"> Get adobe flash player plugin </a>