کد خبر: 10257

وزیر نفت در جمع تمامی مدیران ارشد صنعت نفت با تاکید بر پرهیز سیاسی کاری توسط کارکنان و مدیران نفتی در آستانه انتخابات رئیس جمهوری، اعلام کرد: مدیران و کارکنان صنعت نفت حق ورود به مسائل سیاسی و به کارگیری اموال بیت المال برای تبلیغ به سود یا ضرر نامزدهای انتخاباتی را ندارند.

رستم قاسمی در همایش تبیین سیاست های وزارت نفت در سالجاری در جمع معاونان وزارتخانه و مدیران عامل شرکت های اصلی نفت، گاز، پالایش و پخش نفتی و پتروشیمی، گفت: حضور حماسی مردم به ویژه کارکنان صنعت نفت در انتخابات پیش رو، مهم ترین محور و مصداق « حماسه سیاسی» است و در این برهه زمانی حساس، چشم تمام جهان به مردم ایران است که چگونه همانند گذشته حماسه آفرینی می کنند.

وزیر نفت با اعلام اینکه وزارت نفت یک سازمان کاملاً فنّی و اقتصادی است و تمام کارکنان باید توان خود را در این راستا صرف کنند، تصریح کرد: مدیران و کارکنان صنعت نفت حق ورود به مسائل سیاسی و به کارگیری اموال بیت المال برای تبلیغ به سود یا ضرر نامزدهای انتخاباتی را ندارند.

این عضو کابینه دولت دهم، تاکید کرد: قدر مسلم این است که در انتخابات آینده هر کس را مردم انتخاب کنند، رییس جمهور کشور خواهد بود.

ادامه اخبار