کد خبر: 11650

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید اینگونه تصور کنیم که نقشه و توطئه دشمنان فقط به کشور سوریه محدود می شود بلکه سناریو آنها ادامه دارد و می خواهند پس از سوریه در دیگر کشورها این نقشه را دنبال کنند.

  احمد امیرآبادی در یادواره شهدای کارگری استان قم که در سالن همایش مجتمع فرهنگی نور برگزار شد، با اشاره به تحریم های دشمنان علیه نظام اسلامی ایران اظهار کرد: اگر ما در برابر این تحریم ها و فشارها اتحاد و وحدت خود را به نمایش بگذاریم شاهد عقب نشینی دشمنان خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری اهمیت زیادی دارد، اضافه کرد: مردم باید با حضور یکپارچه در صحنه حماسه سیاسی را رقم بزنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به نام گذاری سال جاری از سوی رهبر انقلاب به عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اشاره کرد و افزود: در سال جاری بیش از هر زمان دیگری به وحدت میان مردم و مسئولان نیاز داریم.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان در شرایط کنونی تصریح کرد: نباید اینگونه تصور کنیم که نقشه و توطئه دشمنان فقط به کشور سوریه محدود می شود و سناریو آنها ادامه دارد و می خواهند پس از سوریه در دیگر کشورها این نقشه را دنبال کنند.

امیرآبادی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران به دنبال احقاق عدالت و مبارزه با ظلم است، گفت: ظلم ستیزی و مبارزه با فساد از جمله آرمان های نظام اسلامی است.