کد خبر: 14996

فرماندار جیرفت خبر داد

فرماندار جیرفت گفت: پروژه زیرگذر خیابان شهید رجایی جیرفت به عنوان نخستین پروژه در سطح کشور به نام «حجر بن عدی» احداث می شود.

  ابراهیم غنچه پور  در حاشیه کلنگ زنی چهار پروژه عمرانی در این شهرستان  اظهار داشت: شهرداری جیرفت با همکاری شورای اسلامی شهر  آن کارهای زیربنایی ارزشمندی در این شهر انجام داده اند که برای نسل های آینده نیز ماندگار است.

غنچه پور کارنامه شهرداری جیرفت را درخشان توصیف و خاطرنشان کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر در فضای کاملا صمیمی، همراه با اتفاق نظر و وحدت کامل با خدمت بی منت تاکنون نهایت استفاده را از فرصت های پیش آمده داشته است.

وی با بیان اینکه زیرگذر « حجر بن عدی» پروژه ای مهندسی ساز است که در راستای رفع ترافیک خیابان شهید رجایی احداث می شود، افزود: این نخستین پروژه ای است که در سطح کشور به نام حجر بن عدی احداث شده است.

غنچه پور با اشاره به اینکه تمام شهرستان های استان کرمان از پارک بانوان برخوردار هستند، اما با با وجود همه ظرفیت ها و قابلیت های موجود این شهرستان هنوز چنین فضایی احداث نشده است، عنوان کرد: با توجه به اینکه شهرستان جیرفت به عنوان پیشانی جنوب کرمان است، باید تلاش کرد تا خدماتی در خور شأن مردم این منطقه ارائه شود.

وی ابراز داشت: با توجه به اینکه شهرستان جیرفت به عنوان یک کلان شهر محسوب می شود که دارای ۱۵۰ هزار نفر جمعیت است، باید کارها و پروژه هایی متناسب با یک کلان شهر در آن انجام گیرد.

انتهای پیام/۸۰۰۰۱/ق۲۰