کد خبر: 16099

کریمی قدوسی در گفت و گوی اختصاصی با فارس:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه امنیت مسئله مهمی در کشور است، گفت: دولت یازدهم باید در امر کشورداری مجدانه کار کند و از رفیق بازی و پرداختن به حاشیه پرهیز کند.

جواد کریمی قدوسی با تشریح بایدها و نبایدهای رئیس جمهور دولت یازدهم اظهار کرد: در وهله نخست با عنوان عضوی از کمیسیون امنیت ملی بالاترین انتظار از دولت یازدهم تلاش برای حفظ امنیت جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: امنیت در کشور ما بسیار مسئله حائز اهمیتی بوده از این حیث که برای به دست آوردن نهایت هزینه ها را پرداخت کرده ایم.

کریمی با بیان اینکه در این جهان پرآشوب هیچ متاعی بالاتر از امنیت و آرامش نیست، خاطرنشان کرد: در برقراری امنیت جامعه یکایک افراد مسئول هستند و هر کس به تناسب جایگاه اجتماعی خود می تواند ایفای نقش کند.

وی ادامه داد: علاوه بر آحاد جامعه، بخش هایی چون ائمه جماعات، بخش های امنیتی، شورای نگهبان، نمایندگان ولی فقیه در اقصی نقاط کشور و علما و نخبگان در مسیر برقراری امنیت نقش بسزایی دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز روزی است که باید مجدانه در مسیر ولایت خدمت کنیم، تصریح کرد: باید در مسیر مبارزه با فتنه و برقراری امنیت سینه چاکانه و مخلصانه پشت سر ولایت فقیه حرکت و به تخطی کنندگان هشدار دهیم.

کریمی یادآور شد: اگر یکایک افراد جامعه به تناسب جایگاه خود در مسیر ولایت و حمایت از ولایت فقیه حرکت کنند به طور قطع ۸۰ درصد مشکلات مهار می شود.

ابراز نارضایتی از حاشیه سازی و رفیق بازی احمدی نژاد

وی با ابراز نارضایتی از حاشیه سازی و رفیق بازی احمدی نژاد اذعان کرد: رئیس جمهور دولت یازدهم نباید در امر کشورداری رفیق بازی کند و به حاشیه ها بپردازد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت یازدهم باید کمر همت ببندد و اهداف عالیه انقلاب را که از دل مجاهدت های دلدادگان به نظام و لایت حاصل شده، محقق کند.

لوکوموتیو قوه مجریه یازدهم از مجرای صحیح به حرکت دربیاید

کریمی اظهار کرد: باید لوکوموتیو قوه مجریه یازدهم از مجرای صحیح و درست خود به حرکت دربیاید.

به گفته وی زیرساخت ها آماده خلق حماسه سیاسی است، ارتباط پررنگ مردم و ولایت، فضای منطقه و لطف الهی دست به دست هم داده تا با برگزاری انتخاباتی پرشور حماسه آفرین باشیم.