کد خبر: 19531

هیئت نظارت بر انتخابات شوراها

هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها اعلام کرد داوطلبان رد صلاحیت شده فقط تا ساعت ۲۰ فردا سه شنبه هفتم خرداد ماه جاری برای طرح شکایت خود فرصت دارند.

هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با صدور ششمین بیانیه خود اعلام کرد: « داوطلبان رد صلاحیت شده باید شکایات خود را تا ساعت ۲۰ فردا سه شنبه ارائه کنند» .

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

« شوراهای شهر و شهرداران سراسر کشور باید امانت دار رأی، اعتماد، محیط زندگی و اخلاق و فرهنگ مردم باشند - حضرت آیت الله خامنه ای - مقام معظم رهبری» .

به اطلاع داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی کشور می رساند با توجه به نزدیک شدن ایام تبلیغات نامزدهای این دوره انتخابات شوراها و به منظور تسریع در روند رسیدگی به شکایت مطروحه، حداکثر تا ساعت ۲۰ روز سه شنبه هفتم خرداد ماه فرصت ارائه شکایت وجود دارد.

داوطلبان عضویت در شوراهای روستایی برای اعلام اعتراض خود باید به هیئت عالی نظارت استان مراجعه کرده و داوطلبان عضویت در شوراهای شهر نیز لازم است شکایت شان را به هیئت مرکزی نظارت تسلیم کنند.

لازم به ذکر است که برای اعلام اعتراض داوطلبان عضویت در شوراهای شهر نیازی به حضور در هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نیست و آنها می توانند اعتراض نامه خود را به شماره ۸۸۹۴۸۳۷۹ - ۰۲۱ نمابر کرده و با شماره تلفن ۸۸۹۴۸۳۷۸ - ۰۲۱ پیگیری نمایند.

همچنین عموم مردم شریف ایران اسلامی می توانند از طریق وب گاه هیئت مرکزی نظارت به آدرس اینترنتی www. eshora. parliran. ir نظرات و شکایات خود را طرح کنند.