کد خبر: 25129

رئس جمهور در پاسخ به این سؤال که دوره ریاست جمهوری شما رو به پایان رسیده است چه صحبتی با ملت ایران دارید، اظهار داشت: در این رابطه برنامه هایی دارم که انشاءالله خواهم گفت.

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور که امشب در مراسم گرامیداشت شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یارانش در ساختمان یادمان شهدای ۷ تیر حضور یافته بود، در گفت وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که در روزهای پایانی دوره ریاست جمهوری شما قرار داریم، چه صحبتی با ملت ایران دارید، اظهار داشت: در این رابطه برنامه هایی دارم که انشاءالله خواهم گفت.

وی همچنین در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه پیام این مراسم چیست؟ ، اظهار داشت: پیام برگزاری مراسم این عزیزان و حضور اقشار مختلف مردم در آن بعد از ۳۲ سال از شهادت آنها، روشن است.

دومین شب از مراسم بزرگداشت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش در ساختمان یادمان شهدای هفتم تیر واقع در سرچشمه تهران در حال برگزاری است که محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان در آن شرکت کرد.

در این مراسم مسئولان کشوری و لشکری و همچنین خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و عموم ملت ایران حضور دارند.

دیشب نیز در همین زمان و مکان مراسمی به همین مناسبت برگزار شد.

شهید بهشتی و یارانش در شامگاه هفتم تیر ۱۳۶۰ بر اثر انفجار بمب در مرکز حزب جمهوری اسلامی که توسط منافقین جاسازی شده بود، به شهادت رسیدند.