کد خبر: 38551

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه هاشمی در انتخابات سال ۷۶ در نمازجمعه قبل از انتخابات، آهنگ «تقلب نشود» را کلید زد، افزود: به دلیل همین حرف شایعه کردند بنویسید خاتمی بخوانید ناطق!

به گزارش افکارنیوز، احمد نجابت عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی از سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه «مهمتر از خلق یک حماسه، حفاظت از آن است تا فرصت طلبان و شکست خوردگان سیاسی، آن را آلوده به اقدامات افراطی و تفریطی نکنند» انتقاد کرد و اظهارداشت: خدمات قبل و بعد از انقلاب آقای هاشمی قابل تقدیر است اما یکی از دستپخت های وی در دوران سازندگی کرباسچی بود که باید دید در دادگاه وی چه خبر بوده است.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران همچنین تصریح کرد: در اوج دوران سازندگی تورم ۵۰ درصدی شکل گرفت و سیاست تعدیل اقتصادی بدون در نظر گرفتن عدالت به وجود آمد.

وی با بیان اینکه در جریان انتخابات سال ۸۴ هاشمی شکست خورد، افزود: در مجلس ششم، افرادی که امروز طرفدار هاشمی شده اند بیشترین تهمت ها و ظلم ها را به وی داشتند و برخی اصلاح طلبان همچون اکبر گنجی در این زمینه کتاب نوشتند به حدی که وی در انتخابات مجلس نفر سی ام و بعد هم بیست و ششم شد و به مجلس نیامد.

نجابت با تأکید بر اینکه در انتخابات سال ۷۶ در نماز جمعه قبل از انتخابات، آهنگ «تقلب نشود» را کلید زد، افزود: به دلیل همین حرف شایعه کردند بنویسید خاتمی بخوانید ناطق!

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران با بیان اینکه در فتنه ۸۸ نیز هاشمی بزرگ ترین اشتباه تاریخی را کرد، یادآور شد: عده ای فرصت طلب، منافق و ملی گرا و اراذل و اوباش با کفش در نماز جمعه شرکت کرده و شعار «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» سر دادند و هاشمی هیچ عکس العملی نشان نداد و هنوز هم می گوید اگر به حرف هایم عمل می کردند، فلان می شد.

وی با تأکید بر اینکه آقای روحانی سابقه خوبی دارد اما ۵۰ درصد رأی آورد، اظهارداشت: اینکه بیش از ۴۹ درصد رأی دهندگان، شکست خورده نامیده شوند ظلم به انقلاب و حماسه سیاسی است.

نجابت در ادامه سخنان خود اظهارداشت: احمدی نژاد خدمات زیادی ارائه داد و اشتباهاتی هم کرد اما هاشمی یک طرفه دولت قبلی را می کوبد.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در عین حال به رواج تجمل گرایی در دوران هاشمی اشاره و تصریح کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با هیأت دولت تکلیف همه را روشن کردند و اینکه هیئت دولت باید چه شاخص هایی داشته باشند.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: هاشمی به دلیل حرف هایی که مطرح می کند باید پاسخگو باشد چراکه لقب هایی همچون افراطی به اصولگرایان انقلابی نمی چسبد.