تاریخ خبر: کد خبر: 4618 دریافت نسخه چاپی

مدال های فرمانده نیروی قدس سپاه + عکس

امروز هم می توان جای انگشت های صاحب این مدال ها، را روی صورت شیطان بزرگ دید. بی شک، این مجاهد فی سبیل الله، خود مدالی است درخشان و پرشکوه بر سینه ی ملت شریف ایران. خدایش در پناه خود محفوظ دارد

مدال های فرمانده نیروی قدس سپاه + عکس
قاسم سلیمانی، سرداری که امروز آوازه اش گوش ژنرال های چند ستاره آمریکایی را پر کرده است، از اولین روزهای دفاع مقدس، در جبهه های نبرد حاضر شد و پس از مدتی، فرماندهی کارگرزاده گان کرمانی را در لشکری به نام « ثارالله» گرد آورد و سیلی های سختی به گوش صدام و صدامیان نواخت.
قاسم سلیمانی، در سال ۱۳۷۹ همرزمان خود در لشکر ۴۱ ثارالله را به مقصد سکانداری نیروی قدس سپاه پاسداران ترک کرد و امروز هم می توان جای انگشت های حاج قاسم را روی صورت شیطان بزرگ دید. ناز شستت سردار!

تصویر زیر، سه « نشان فتح» سردار قاسم سلیمانی را نشان می دهد که توسط رهبر معظم انقلاب به وی اهدا شده است و در حال حاضر در موزه دفاع مقدس کرمان نگهداری می شوند.

این نشان ها در زمان فرماندهی لشکر ۴۱ ثارالله به سردار سلیمانی اعطا شده است. بی شک، صاحب این مدال ها، خود مدالی است درخشان و پرشکوه بر سینه ی ملت شریف ایران. خدایش در پناه خود محفوظ دارد:
ارسال نظر

آرشیو
آرشیو

آخرین عناوین

آرشیو
<a href="http://www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"> Get adobe flash player plugin </a>