کد خبر: 56991

رییس جمهور اظهار کرد: آنچه امروز بدست آمده، حاصل تلاش آحاد ملت ایران، دانشمندان، دلسوزان، شهدای گرانقدر هسته ای و آشنایان به منطق نظام و بواسطه حمایت های مقام معظم رهبری است.

به گزارش افکارنیوز ، رییس جمهور اظهار کرد: آنچه امروز بدست آمده، حاصل تلاش آحاد ملت ایران، دانشمندان، دلسوزان، شهدای گرانقدر هسته ای و آشنایان به منطق نظام و بواسطه حمایت های مقام معظم رهبری است.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی ظهر امروز در دیدار با خانواده شهدای هسته ای کشورمان با بیان اینکه" این راه، ادامه راه شهیدان است و مطمئناً پس از این نیز ادامه خواهد داشت" ، گفت: آثار و دستاوردهای شهیدان شما جاودان خواهد ماند، چراکه شهیدان شما همانگونه که خداوند نیز در قرآن فرموده زنده و جاودان هستند.

وی با بیان اینکه" شهدای هسته ای در دستیابی ایران به فناوری هسته ای زحمات زیادی کشیده و تلاش های شبانه روزی داشته اند" ، تصریح کرد: این اقدام در حقیقت از بدو پیروزی انقلاب آغاز شده و همه کسانی که در این راه زحمت کشیده اند می دانند که کاری بسیار مشکل بوده است، اما تلاش و زحمات شبانه روزی شهدای هسته ای سرمایه بزرگی برای کشور بود و ما تلاش این عزیزان را قدر می نهیم.

رییس جمهور تأکید کرد: امروز بواسطه خون شهدا و پشتیبانی ملت ایران، دنیا چه بخواهد و چه نخواهد، این مسیر تا آن قله ای که مد نظر شهیدان هسته ای بوده، به حول و قوه الهی ادامه خواهد یافت.

روحانی یادآور شد: شک ندارم امروز ارواح مطهر شهدای هسته ای در شادی ملت ایران سهیم هستند، چراکه اگر زحمات آنها نبود ما امروز نمی توانستیم کاری از پیش ببریم و تمام تلاش ها و موفقیت های ما به پشتیبانی خون آن عزیزان است.