کد خبر: 60400

آیت الله ممدوحی:

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آمریکا توان حمله به جمهوری اسلامی را ندارد و اظهار اینگونه صحبت ها را کسی باور نمی کند.

به گزارش افکارنیوز ، آیت الله حسین ممدوحی عضو جامعه مدرسین و محققین حوزه علمیه قم در واکنش به اظهارات اخیر برخی از دولت مردان درباره احتمال حمله آمریکا به ایران، اظهار داشت: آمریکا توان حمله به جمهوری اسلامی را ندارد و اظهار اینگونه صحبت ها را کسی باور نمی کند.

وی با بیان اینکه دولت آمریکا تا به امروز اقدامات سخیفی را علیه جمهوری اسلامی ایران انجام داده است گفت: اگر اقدامات و ظلم های آمریکایی ها که علیه جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است، علیه خودشان صورت می گرفت، کمر آمریکا می شکست اما دنیا شاهد است که جمهوری اسلامی همچنان با صلابت به کار خود ادامه می دهد.

عضو جامعه مدرسین و محققین حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: حافظ کشور ایران خداست و تا هنگامی که خداوند از این کشور محافظت می کند کسی جرات حمله به جمهوری اسلامی ایران را نخواهد داشت.

آیت الله ممدوحی با بیان اینکه بنای انتقاد از دولت فعلی را نداریم به دولتی ها توصیه کرد انتظار نداریم که برخی اظهارات از یک سو مورد تشویق ۵۰ نفری قرار بگیرد و از سویی دیگر ریزش ۵۰۰ نفری در حمایت از دولت صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: دولت توجه کند که اینگونه رفتار ها و اظهارات علت اصلی بی اقبالی مردم به دولت های گذشته بوده است.