کد خبر: 62104

عضو جدا شده سازمان تروریستی منافقین، اظهارات ارادت سران این سازمان به نلسون ماندلا را اشک تمساحی منافقانه توصیف کرد و یادآور شد که سران سازمان در زمان حیات ماندلا به وی بد و بیراه می گفتند.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رزاقی از قربانیان گروهک منافقین که در پاریس اقامت دارد، در این باره می نویسد: وقتی ادا اطوارهای حقوق بشری مریم قجر مادر خوانده فرقه مافیایی و رئیس حرمسرای رجوی را می بینیم ناخواسته یاد آن مثلی می افتم که می گوید از شتر پرسیدند از کجا می آیی گفت از حمام! گفتند از چرک زانوهایت پیداست!


وی می افزاید: برای اطلاع هموطنان و روشن شدن افکار عمومی به یک خاطره از نشستهای درونی این سازمان مافیایی اشاره کنم که مریم قجر در آن نشست کنار شوهرش کلت اهدائی صدام ملعون را به کمر بسته بود و رجوی از ناراحتی سفر ماندلا به ایران گفت؛ «ماندلا وزنه ای نیست. این بابا فقط نان زندان بودنش را می خورد و برای دلار به ایران رفته است» .


رزاقی می نویسد؛ حال که ماندلا از دنیا رفت مریم قجر در اوج شیادی و بی شرمی از نام ماندلا سوء استفاده می کند و دم از حقوق بشر می زند!

آن هم مریم قجر مادر خوانده این فرقه جنایتکار که شخصاً دستور قتل و فرمان آتش صادر می کرد و از عراق تیمهای تروریستی برای خمپاره زدن و ترور به داخل ایران اعزام می کرد.

او درون تشکیلات فرقه مافیایی رجوی دستور قتل و زندانی کردن مخالفان را صادر می کرد و از مقر فرقه رجوی در پاریس تروریستهای آموزش دیده فدائیان صدام برای ترور و ضرب و شتم جدا شده ها و مخالفان و منتقدان فرقه رجوی اعزام می کرد و مستقیم در پولشویی و قاچاق انسان دست داشت.

وی می افزاید: در تاریخ ایران مریم قجر تنها زنی هست که بصورت بی شرمانه برای شوهر دوم خود حرمسرا درست کرده، زنان دیگر را مجبور به رقص عریان نزد شوهر خود کرده و برای خوش آیند رجوی رذل زنباره به شغل… مشغول شده است! حال مریم قجر با این مشخصات و با شوهر فراری و گمشده اش برای حقوق بشر و ماندلا اشک تمساح می ریزد. باید به حق از مریم قجر حرمسرادار رجوی پرسید که شما چه تشابهی و نقطه اشتراکی با ماندلای فقید دارید؟

وی سازمان منافقین را مرده خور توصیف کرده و نوشت: آیا واقعاً به این فکر کرده اید اگر ماندلا زنده بود و می دید سران یک فرقه جنایتکار از او تعریف و تمجید می کنند چه می گفت؟

مطمئن هستم ماندلا اگر زنده بود به شما تف می کرد و اجازه نمی داد سران یک فرقه جنایتکار مثل شما از نام وی سوء استفاده کنید و به همین خاطر هم تا زمانی که ماندلا زنده بود شما جرأت نکردید در طی سالهای گذشته این همه شو بنامهای مختلف برگزار کردید یکبار هم شده عکس ماندلا را در شوهای مریم قجر نشان بدهید یا نامی از وی به زبان بیاورید؟

این نمایش و ادا اطوارهای مریم قجر و سران فرقه جنایتکار رجوی فقط برای شستن دستان خونینشان است.

آنها در زمان ولی نعمت شان صدام ملعون برای خاموش کردن و به سکوت کشاندن مخالفان، از شکنجه روحی دادن در نشستها، زندانی کردن و شکنجه و فرستادن اعضای ناراضی به میدان مینهای بین ایران و عراق و زندان بد نام ابوغریب استفاده می کردند.