کد خبر: 6423

سردار رحیم صفوی گفت: به دشمنان داخلی و خارجی و گروهک های ضدانقلاب هشدار می دهیم اگر بخواهند قبل از انتخابات آینده یا بعد از انتخابات مشکلی درست کنند، همه ملت هوشمند ما با صلابت با آنها برخورد خواهند کرد.

سردار سید یحیی رحیم صفوی در مراسم تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: در دوران دفاع مقدس در سخت ترین و پیچیده ترین عملیات های بزرگ مانند فتح فاو و شکستن دروازه های شرقی بصره در کربلای ۵ دست به دامان حضرت زهرا (س) می شدیم.

وی ادامه داد: در عملیات ها فکر عملیاتی، اطلاعات، توپخانه و همه کارها را با عقلانیت و تدبیر پیش می بردیم، لکن توسل در عملیات های سخت مانند کربلای ۵ و فتح فاو به حضرت زهرا (س) بود، چرا که این را از حضرت علی (ع) یاد گرفتیم؛ حضرت علی (ع) می فرمودند « در جنگ ها وقتی کار سخت می شد، در پناه پیامبر خدا می رفتیم» .

سردار رحیم صفوی بیان داشت: در دوران جنگ تحمیلی خدمت آیت الله بهاءالدینی رسیدیم و گفتیم « به کدامیک از ائمه متوسل شویم» حضرت آیت الله بهاءالدینی فرمودند « اگر شما به حضرت زهرا (س) توسل پیدا کنید، اگر از شما راضی باشد، پدرش از شما راضی می شود، شوهرش از شما راضی می شود و همه فرزندانش از شما راضی می شوند؛ خداوند متعال هم از شما راضی می شود؛ همه اینها شما را کمک می کنند» . به این خاطر ما به حضرت زهرا (س) پناه می بریم.

مشاور عالی رهبر معظم انقلاب یادآور شد: هر ملتی با ارزش ها و آرمان های خودش زنده است؛ حفظ هویت ملی فرهنگی و منافع حیاتی، سرزمین و خانه و حفظ امنیت ما جزو باارزش ترین ارکان ملت ما است؛ این شهیدان در راه حفظ ارزش ها، حفظ هویت، حفظ امنیت ما به شهادت رسیدند.

وی گفت: شهیدان با نثار جان خودشان، اسلام، ایران و نظام جمهوری اسلامی را نجات دادند؛ اگر این شهیدان نبودند ایران نبود، ما نبودیم؛ بعثی ها و امریکایی ها تهران بودند؛ شهیدان راه خدا را انتخاب کردند، خداوند هم نخبگان ملت ما که همین شهیدان بودند را انتخاب کرد؛ در واقع شهدا اسوه وفاداری، ولایت مداری، مردم داری، مردم یاری، صداقت و اخلاص بودند.

سردار رحیم صفوی در ادامه خاطرنشان کرد: ما به دشمنان داخلی و خارجی و گروهک های ضدانقلاب، منحرف و فاسد خارجی و داخلی هشدار می دهیم اگر بخواهند قبل از انتخابات آینده یا بعد از انتخابات مشکلی درست کنند، آشوبی را به پا کنند، همه ملت هوشمند ما با صلابت با دشمنان برخورد خواهند کرد و همچون گذشته پیروز انتخابات ملت خواهند بود؛ شکست خورده کسانی هستند که خدای نکرده لطمه ای به انقلاب وارد کنند؛ البته تمام دستگاه های کشور کاملاً به اوضاع مسلط هستند.