کد خبر: 70556

دبیرکل جبهه پایداری از برگزاری جلسه ای با کمیته امر به معروف و نهی از منکر در هفته آینده با آیت الله جنتی خبر داد و گفت: در دیدار اخیر خود با آیت الله جنتی گزارشی از مجلس و اقدامات کمیسیون فرهنگی به وی ارائه دادم.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی درباره دیدار اخیر خود با وی اظهار داشت: بنده از روی حساب شاگرد و استادی خدمت آیت الله جنتی رسیده ام و وقتی خدمت شان می رسیم در خصوص همه موضوعات از جمله ارتباط با دولت، مجلس و جبهه پایداری صحبت می کنم.

آقاتهرانی افزود: در ملاقات اخیر خود نیز گزارشی از مجلس، اقدامات کمیسیون فرهنگی و طرح امر به معروف و نهی از منکر به وی ارائه دادم.

وی همچنین تصریح کرد: طرح امر به معروف و نهی از منکر به آیات مظاهری، مصباح یزدی، مهدوی کنی، یزدی و جنتی ارائه شده است تا به ما در این زمینه کمک کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین از برگزاری جلسه سه ساعته کمیته امر به معروف و نهی از منکر در هفته آینده با آیت الله جنتی ریاست ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر کشور خبر داد.

*دیدار جبهه پایداری با آیت الله جنتی

دبیرکل جبهه پایداری در پاسخ به این سوال که آیا در دیدارتان با آیت الله جنتی در خصوص جبهه پایداری نیز بحث شد یا خیر؟ خاطر نشان کرد: بله، ما درخواست دادیم که شورای مرکزی خدمت وی برسند که در نهایت قرار شد پس از هماهنگی های لازم، شورای مرکزی جبهه پایداری با آیت الله جنتی دیدار کند.