کد خبر: 73866

تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمان بیانیه مشترکی را به مناسبت 9 دی صادر کردند.

کرمان خبر به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی؛ آیت الله سید یحیی جعفری و علیرضا رزم حسینی در این بیانیه اظهار کردند: 9 دی ماه، تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از ارزش های اسلامی و مردم سالاری دینی و جلوه های زیبایی از بصیرت و ولایتمداری بود که یکپارچگی و ایستادگی مردم در حفظ آرمان های الهی انقلاب را متجلی ساخت. 

این بیانیه می افزاید: این تجلی پیشتر نیز در عرصه دفاع مقدس و عرصه های فرهنگ و اقتصاد به ظهور رسیده بود و در 9 دی بار دیگر در ابعاد سیاسی، اجتماعی متجلی گشت و مردم صبور، مقاوم و هوشیار ایران اسلامی با تمام وجود به نظام اسلامی از عمق جان معتقدند و لحظه ای در دفاع، حمایت و حراست از آن کوتاهی نخواهند کرد.

امام جمعه و استاندار کرمان بیان کردند: انقلاب اسلامی ثمره خون شهیدان، این محبوب ترین بندگان خداست، 9 دی نشان داد که حضور حماسی ملت مقطعی و لحظه ای نیست بلکه امری مداوم و برخاسته از عمق اعتقاد ملت است.

این بیانیه می افزاید: اینجانبان در سالگرد این واقعه عظیم، ضمن پاسداشت یوم الله 9 دی، بار دیگر بر صیانت مستمر ملت انقلابی و عاشورایی میهمن اسلامی، در راستای حراست از ارزش های دین مبین اسلام و این نظام الهی تاکید کرده و به دفاع جانانه جوانان پر شور و ولایی این سرزمین، از حریم مقدس ولایت و فرامین ولی فرزانه انقلاب، مباهات می کنیم.