کد خبر: 74298

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله:

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله کرمان گفت: مردم غرب از ظلم جمعیت یک درصدی به ستوه آمده‌اند.

کرمان خبر / حجت‌الاسلام محمدعلی محسن‌زاده شامگاه شنبه در محل آستان مقدس امامزاده محمد (ع) کرمان اظهار داشت: اگر بخواهیم، جنایت‌هایی که صهیونیسم و یهود بر پیامبر اکرم (ص) روا داشته‌اند را محاسبه کنیم به‌ اندازه مثنوی هفتاد من کاغذ می‌شود.

* چرا آزادی غربی‌ها برای زنان مسلمان فرانسه اعمال نمی‌شود؟

وی با اشاره به آیات نورانی قرآن کریم، بیان داشت: دشمنان اراده کرده‌اند که نور حضرت محمد (ص) را خاموش کنند، اما اراده قطعی خدا این است که این نور را بگستراند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله کرمان تصریح کرد: در شرایط فعلی که نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» اقدام به انتشار کاریکاتور بر علیه پیامبر عظیم‌الشأن اسلام (ص) می‌کند، دولت‌مردان غربی در اقدامی بی‌شرمانه با انجام راهپیمایی به حمایت از این نشریه می‌پردازند.

محسن‌زاده متذکر شد: در صورتی دولت‌مردان غربی اعلام می‌کنند که اهانت به پیامبران الهی به‌ ویژه رسول اکرم (ص) و اهانت به مسلمانان در راستای آزادی بیان است، هیچ نشریه‌ای در این کشورها حق این را ندارد که یک کلمه درباره هولوکاست بنویسد.

وی یادآور شد: غربی‌ها بزرگترین دانشمندان خود را به زندان می‌اندازند، چراکه آنها قصد تحقیق درباره ماجرایی جعلی به نام هولوکاست را داشته‌اند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله کرمان اضافه کرد: در حالی جوامع غربی ادعای آزادی را دارند، زنان مسلمان فرانسه که تبعیت این کشور را دارند، اجازه پیدا نمی‌کنند از عفت، حجاب و حیای خود استفاده کنند و آنها را از مجامع دانشگاهی اخراج می‌کنند.

محسن‌زاده متذکر شد: آن چیزی که امروز در کشورهای غربی روی داده است، ترس از جهانی شدن اسلام عزیز است.

انقلاب اسلامی خواب دشمنان اسلام را آشفته کرد

این مسئول تأکید کرد: دشمنان طی 200 سال اخیر تلاش کردند تا اسلام را نابود کنند و به خیال باطل خود تصور می‌کردند در این زمینه موفق هم بوده‌اند، اما پیروزی انقلاب اسلامی خواب آنها را آشفته کرد و بافته‌های آنها با انقلاب اسلامی پنبه شد و به زباله‌دان تاریخ ریخته شد.

وی بیان داشت: غربی‌ها در مؤسسه‌های نظریه‌پردازی متعددی که دارند، اقرار می‌کنند، سخنان رهبری نظام جمهوری اسلامی نتیجه سال‌ها تلاش ما را بر باد می‌دهد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله کرمان توضیح داد: امروز اسلام و مکتب ناب محمدی به برکت انقلاب اسلامی زنده و پویا شده است و مسیر تعالی را برای فتح قلل جهان دنبال می‌کند.

* قرآن پرفروش‌ترین کتاب در غرب

محسن‌زاده با اشاره به اینکه دولت‌مردان آمریکا می‌دانند، کتاب قرآن پرفروش‌ترین کتاب در جوامع غربی است، تصریح کرد: استقبال از قرآن کریم در جوامع غربی این پیام را به‌ همراه دارد و مردم این جوامع از ظلم و ستم جمعیت یک درصدی به ستوه آمده‌اند و به‌دنبال راه سعادت و نجات خود می‌گردند.

وی عنوان کرد: طبیعی است با گرایشی که مردم غرب به قرآن مجید پیدا کرده‌اند، غربی‌ها با قرآن مقابله کنند و قرآن‌سوزی به راه بیندازند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله کرمان عنوان داشت: پیامبر مهربانی (ص) جان خود را به خطر انداخت تا انسان‌ها تعالی پیدا کنند و وقتی جوامع غربی در برابر اسلام زانو می‌زنند، متوجه می‌شوند، مکتب اومانیسم «انسان‌گرایی» یک سراب دروغین بیشتر نیست.

محسن‌زاده بیان داشت: دشمنان به این نتیجه رسیده‌اند که باید برای جلوگیری از گسترش اسلام جنگ نیابتی راه انداخته و مسلمانان را به جان هم بیندازند.

* حضور 1400 تروریست فرانسوی در سوریه

وی عنوان کرد: غربی‌ها و آمریکایی‌ها جریان گروهک تروریستی داعش را با بهره‌گیری از آموزش فرقه ضاله سلفی و تکفیری وهابیت راه انداختند و این آموزش‌ها را در سرزمین‌های خود به نیروهای داعش ارائه دادند.

این مسئول تصریح کرد: بیش از یک هزار و 400 نفر از مزدوران و تروریست‌های فرانسوی در سوریه بر علیه ملت این کشور می‌جنگند و در سرزمین عراق و افغانستان هم این جنایت‌ها صورت می‌گیرد.

محسن‌زاده افزود: تروریست‌ها را دشمنان اسلام پرورش و آموزش دادند و بخش اعظم این تروریست‌ها غیرمسلمان هستند و کاری به اسلام ندارند و به‌ دنبال شکستن محور مقاومت در سرزمین سوریه، لبنان، فلسطین و عراق هستند تا بتوانند ایران اسلامی را به‌ عنوان مرکز فرماندهی تضعیف کنند.

وی بیان داشت: غربی‌ها گروهک داعش را پرورش دادند تا به اسلام ضربه بزنند، اما مسلمانان قدرتمندانه با روحیه ایثار و شهادت‌طلبی به مقابله با آنها پرداختند.

* داعش دست‌پرورده غربی‌هاست

محسن‌زاده عنوان کرد: دشمنان به‌ دنبال سقوط سوریه و حزب‌الله لبنان بودند، اما موفق نشدند.

وی افزود: دشمنان همچنین یک زندان بزرگ درست کردند و 1.5 میلیون انسان را در غزه به عنوان یک زندان روباز جا دادند و چند جنگ را بر علیه آنها تحمیل کردند، اما رژیم تا دندان مسلح صهیونیستی در تمام جنگ‌ها شکست خورد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله کرمان یادآور شد: تروریست‌ها با مقاومت و ایستادگی مسلمانان در عراق از این کشور خارج شده‌اند و فضای سوریه هم به‌ گونه‌ای است که تروریست‌ها مجبور به خروج از این کشور می‌شوند.

محسن‌زاده ادامه داد: تروریست‌ها دست‌پرورده کشورهای غربی هستند و زمانی که به سرزمین‌های خودشان برگردند چه بلا و مصیبتی دامن‌گیر جهان اروپا می‌شود.

وی تأکید کرد: آن چیزی را که برای مقابله با اسلام ساخته‌اند بر علیه خودشان وارد عمل می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: جریان داعش هیچ مذهب و دینی از اهل اسلام را ندارد و یک جریان صهیونیستی و ساخته دست یهود و دشمنان اسلام است، اما آنها در جوامع خودشان این موضوع را جا می‌اندازند که اینها مسلمان و تروریست هستند.

نامه مقام معظم رهبری به جوانان آمریکا و اروپا نویدبخش گسترش اسلام است

وی خاطرنشان کرد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نامه‌ای را به جوانان نوشتند، چراکه رهبران کشورها نامه‌های خود را خطاب به مسئولان و رهبران کشورها می‌نویسند.

محسن‌زاده ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی دل‌های پاک جوانان آمریکایی و اروپایی را خطاب قرار دادند و جوانان جوامع غربی را به‌ سوی اسلام دعوت کردند و فرمودند «خودتان بیایید اسلام را مطالعه کنید و اسلامی که دشمنان اسلام براساس خواسته خودشان به شما دیکته می‌کنند را نگاه نکنید».

وی توضیح داد: نگارش نامه از سوی مقام معظم رهبری به جوان آمریکا و اروپا براساس آموزه‌های اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله کرمان با اشاره به اینکه بعضی‌ها این سئوال را مطرح می‌کنند که چرا رهبر معظم انقلاب اسلامی نامه خود را خطاب به مسئولان کشورهای غربی ننوشتند، افزود: علما و دانشمندان یهود و نصارا با علم و آگاهی درصدد مقابله با اسلام برآمده‌اند.

محسن‌زاده بیان کرد: معتقدم نامه‌ای که رهبر معظم انقلاب اسلامی برای جوانان آمریکا و اروپا نوشتند، نوید نشر اسلام و جهانی شدن اسلام عزیز را به کوری چشم دشمنان اسلام می‌دهد.

وی تأکید کرد: به‌ زودی مشاهده می‌کنید، خیل عظیم جوانان آمریکایی و اروپایی با مطالعه و تحقیق به اسلام روی می‌آورند و پذیرای اسلام ناب می‌شوند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله کرمان ادامه داد: جریانی که دشمنان بر علیه پیامبر اکرم (ص) راه انداختند، موجب فروپاشی نظام‌های پوشالی آنها می‌شود.

محسن‌زاده اضافه کرد: زمانی که دشمنان اسلام درصدد ترور دانشمندان هسته‌ای ایران اسلامی برمی‌آیند در 80 شهر آمریکا راهپیمایی صورت می‌گیرد و جنبش وال‌استریت راه می‌افتد.

وی بیان داشت: فریاد مردم در جنبش وال‌استریت این است که ما جمعیت 99 درصدی آمریکا روز‌به‌روز به پشتوانه و کمک ملت ایران بر شما جمعیت یک درصدی هیئت حاکمه فائق می‌شویم.

«لااله‌الاالله» در بلندترین جایگاه‌های جهان قرار می‌گیرد

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله کرمان عنوان کرد: دشمن در حال غرق شدن است، اما کلمه طیبه لااله‌الاالله در بلندترین جایگاه‌های جهان قرار می‌گیرد.

محسن‌زاده گفت: دشمن که به‌ دنبال جهانی‌سازی مکتب لیبرالیسم خود بوده است، اما می‌بیند هیچ‌کس خریدار آن مکتب نیست، حتی پیروان آن مکتب هم پشت پا به آن مکتب زده‌اند.

وی یادآور شد: زمانی که صحبت از جهانی‌سازی مکتب اسلام، مکتب اهل بیت (ه)، نورانیت پیامبر اعظم (ص) و گسترش نور قرآن بر عالم هستی می‌شود، بشریت با جان و دل استقبال می‌کند و دشمنان راهی به غیر از مقابله ندارد.

محسن‌زاده عنوان کرد: امروز باید معارف حضرت نبوی و معارف مکتب اسلام و به‌ ویژه زیبایی‌های اسلام را نشر دهیم و منتقل کنیم و در این مسیر از همه فضاها از جمله اینترنت بهره ببریم.

وی بیان داشت: امروز هزاران کالج، سایت، اندیشکده و دانشگاه بر علیه اسلام با پول‌های کشورهای حاشیه خلیج فارس و دشمنان اسلام اداره می‌شوند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله کرمان خاطرنشان کرد: استقامت و پایداری یکی دیگر از وظایف ما است و پایمردی ما پیروزی در برابر دشمن را رقم می‌زند.

دولت‌مردان با ملت همراه باشند

محسن‌زاده بیان داشت: دولت‌مردان ما باید در مسیر استقامت و پایداری با مردم همراه باشند، دولت‌مردان حق ندارند، خلاف مکتب عزیز اسلام در سیاست خارجی گام بردارند.

وی تصریح کرد: معنا ندارد وقتی دولت فرانسه اهانت رسمی و سازماندهی شده به ساحت پیامبر اسلام (ص) انجام می‌دهد، بعضی از دولت‌مردان ما به فرانسه سفر داشته باشند و در آن جا با رئیس‌جمهور هتاک و بی‌حیای فرانسه احوال‌پرسی کنند.

محسن‌زاده تشریح کرد: این موارد زیبنده کارگزاران و دولت‌مردان نظام جمهوری اسلامی نیست، کارها باید بامسمّای نام آنها با ظرافت انجام شود نه با زمختی، بدخلقی و کج‌اندیشی.

وی در پایان تصریح کرد: باید مراقبت شود که از کانال مسئولان آب به آسیاب دشمن ریخته نشود.(منبع: فارس)