کد خبر: 78529

خوشبختانه اصولگرایان در تهران فاصله ها را با یک دیگر کم کرده اند ، جبهه پایداری و رهروان ولایت و دیگر گروه ها به کمک آیت الله موحدی کرمانی وآیت الله مصباح یزدی به یک هماهنگی وارتباط منسجم رسیده اند.

حاجی محمد تکلو زاده سخنگوی شورای اصولگرایان در کرمان در گفت وگو با کرمان خبر گفت : شورای اصولگرایان از چندین سال قبل شروع به فعالیت کرده است ودر حال حاضر هم با توجه به در پیش بودن انتخابات فعال تر شده اند وجلساتی را به صورت هفتگی برای هماهنگی ورسیدن به وحدت ویکپارچگی کامل در مسائل انتخاباتی برگزار می کنند.

سخنگوی شورای اصولگرایان در کرمان تصریح کرد: خوشبختانه اصولگرایان در تهران فاصله ها را با یک دیگر کم کرده اند ، جبهه پایداری و رهروان ولایت و دیگر گروه ها  به کمک آیت الله موحدی کرمانی وآیت الله مصباح یزدی به یک هماهنگی وارتباط منسجم رسیده اند.

وی در ادامه اظهار داشت:قطعا این هماهنگی و وحدت به استان ها هم سرایت می کند واختلاف سلیقه های جزیی هم کنار گذاشته شده است برای رسیدن به وحدت وانسجام درونی.

 تکلو زاده بیان داشت :همه تشکل های اصولگرایی در کرمان به وحدت  باهم رسیده اند ومسئولین  امر در تلاش هستند چند تشکل باقی مانده را هم به وحدت با دیگران برسانند تا ان شاالله شاهد یک پارچگی کامل اصولگرایان کرمانی باشیم.

وی درخصوص اینکه آیا اصولگرایان استان در بین خودشان به یک گزینه واحد رسیده اند یا نه گفت:هنوز به صورت مصداقی وارد این مسئله نشده ایم در وهله اول به دنبال برقرای وحدت در بین اصولگرایان بوده ایم در آینده پس از ثبت نام ومشخص شدن کاندید های استان وشهرستان روی این مسئله تلاش خواهیم کرد که با ارزیابی و در نظر گرفتن شاخص ها به یک گزینه واحد برسیم.

ادامه اخبار