کد خبر: 7882

فرمانده سابق گردان تخریب لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) اظهار داشت: بر اساس یک نظرسنجی ۹۰ درصد از اعضای گردان تخریب لشکر ۱۰ سیدالشهدا از زاکانی دعوت کردند تا در انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کند.

عبدالله سمنانی از فرماندهان سابق گردان تخریب لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) اظهار داشت: ۹۰ درصد از اعضای گردان تخریب لشکر ۱۰ سیدالشهدا دردوران دفاع مقدس ضمن اعلام حمایت از کاندیداتوری علی رضا زاکانی از وی برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند.

وی اظهار داشت: اعضای این گردان که همگی ار همرزمان هشت سال دفاع مقدس در لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) هستند بالغ بر ۲۰۰ نفر هستند که از این تعداد ۹۰ درصد از کاندیداتوری زاکانی حمایت کردند.

این فرمانده سابق گردان تخریب لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) با بیان اینکه این رزمندگان دوران دفاع مقدس هم اکنون در غالب هیئت الوارثین سالها است به صورت هفتگی جلساتی را برگزار می کنند گفت: اعضای این گردان در جلسات مختلف با زاکانی حمایت خود را از وی اعلام کرده اند.

همچنین در اولین جلسه از سلسله همایش های" مشق حماسه" اسماعیل کوثری فرمانده سابق لشکر ۲۷ محمد رسول الله و برخی از جانبازان و ایثارگرانی تاکنون از کاندیداتوری زاکانی برای در انتخابات حمایت کردند.