تاریخ خبر: کد خبر: 79016 دریافت نسخه چاپی

اسامی 270 کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی کرمان وشهرستان ها +به تفکیک شهرستان ها

همه کسانی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی استان کرمان ثبت نام کردند .

به گزارش کرمان خبر / اسامی حوزه انتخابیه کرمان وراور با 90  داوطلب به شرح زیر می باشد : 

احمد حسن زاده 

علیرضا احمدی گوهری 

محمد جواد اسماعیل زاده 

مرتضی بلوردی 

فرحناز فرحبخش

زهرا کرباسی

حسین رزم حسینی 

هادی مومنی 

محمود رهرو

روح الله ثمره 

دادخدا غضنفری 

بتول ایزد پناه  

فضل السادات رضوی 

ویدا رضوی 

محسن برازوان

محمد فرشاد 

علی بهرامی 

احمد علی نژاد

عباس بابایی

غلامرضا برومند

روح الله یحی پور

رسول یحیی پور

علی خزاعی 

مهدی ابوالحسنی 

محمدعلی کریمی

حیدر حیدریان 

علی کمساری

مجتبی قربانی نژاد

محمد مهدی فداکار

مجید فدایی 

مرجان شاکری

محدثه نیکویی

حامد طهمورثی 

محمد جواد اشرف منصوری 

مسعود مرتضوی 

سجاد بیژن

رفعت نادری پور 

سمیه برهانی نژاد

فرهاد زند وکیل 

ندارحیم پور

مسعود نادری

ماشاالله کاربخش 

مهدی سیاوشی

محمدرضا پور ابراهیمی 

محمد مهدی زاهدی

محمد رحیم ابوسعیدی

عباس حاجی پور

حسن شرفی 

سمیه سادات مهدوی 

سولماز وحیدی 

علی موحدی نیا

محمود خانی 

علی کارنما

منصور ناطقی زاده 

امیر صباغ ملا حسینی

محمدرضا قطبی راوندی

همایون بابایی

امیر حبیب نیا

مهدی دهقانی 

جواد کمالی 

مهدی ابراهیمی نژاد

رضا علی پور لری 

محمدعلی اسماعیلی 

سینا سلاجقه 

غلام حسین غفاری 

رضا خواجویی 

جمشید وکیل زاده

سمیه محسنی 

سمیه پرورش

ثریا سلطانی نژاد

رامین عباسپور

سید علی مدنی 

محمدکاظم میر حسینی 

منصور پور جعفری

احسان معاذ الهی

علی خوانساری

بیژن زنگی آبادی 

حسین رزم حسینی 

حمید رضا سلجوقی 

خانمی که نامش را نگفت

حسین انجم شعاع

محمد فرشاد

حمید وکیل زاده انارکی 

مهدی دهقانی

مسعود نادری 

برخی از کاندید ها تا تایید نهایی از فاش شدن نام خود خودرای کردند.

 

اسامی داوطلبین دهمین دوره انتخابات مجلس دهم حوزه کهنوج ومنوجان:

 ١حسین زابلی

٢حسن مرادی

٣رضا تاجیک

۴مختار وزیری

۵منصور شکرالهی

۶عباس گروهی

٧محمدرضا امیری

٨علیرضا محمدی

٩عبدالرسول عزتی

١۰عبدالله عطاپور وزیری

١١احمد حمزه

١٢ حسن کهوری.                                

 ١٣حمید امیری کهنوجیان

اسامی نهایی ثبت نام کنندگان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی ﺑﻢ،ﺭﻳﮕﺎﻥ،ﻓﻬﺮﺝ و ﻧﺮﻣﺎﺷﻴﺮ.

۱- جعفر توسلی 

۲- رضا جرجندی 

۳- امیر رضا حجتی سعیدی

۴- مجید دبستانی 

۵- محمد جواد شهمراد زاده 

۶-حسین عزیز آبادی 

۷- یدالله عزیز آبادی دارای 

۸- موسی غضنفر آبادی 

۹-منصور متقی 

۱۰- حامد معارف

۱۱-اصغر مکارم 

۱۲- حاتم نارویی 

۱۳- علی نمکشناس

۱۴-حبیب الله نیکزادی 

۱۵-محمد اسماعیلی 

۱۶- صدیقه مرادی

۱۷-حدیث سام نژاد 

لیست نهایی کاندیدای که از حوزه انتخابه بافت رابر ارزوئیه برای مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرده اند.

1احمد پیش بین

2رضا اقاملائی

3غلامعباس نوذری

4مظفر حیدریان

5امیر فاضل علاف

6احمد منظری توکلی

7علیرضا منظری توکلی

8علی شمسی

9معصومه رفیعی پور

10ابوالقاسم هاشمی امامزاده

11صادق چاهخوزاده

12مسعود زرین کلاه

13منصور کاویانی

14امین امینی زاده

15هدایت اله سلطانی نژاد

16امیر قلی پژمان

17محمود شمسی گوشکی

18رضا کوهستانی

19محمد میر گنجانی

20اکبر تاج الدینی

21بهرام بهرامی

22حسین سالاری

23علیبرز بختیاری

24حامد موسی اکبری

25محمدتقی بختیاری

26علیرضا بختیاری

27ملک محسن زاده

28یداله منصوری

29فریدون بهشتیان

30محمود ادیب

31رسول رضایی بزنجانی

32یاسر سلیمانی

 

کاندید های نهایی رفسنجان وانار

احمد حبیبی بابادی، 

عباس امیرحسینی ناصح آباد، 

حسین مؤمنی، 

غلامحسین حسن شاهی، 

علی اصغر رنجبر توتوئی، 

حسین انصاری مقدم، 

محمدبلنبان، 

علی هاشمیان،

محمد مهدی مرتضایی نژاد پور رفسنجانی، 

روح الله خلیلی نژاد، 

بهروز حیدری زاده 

اسماعیل حسنی پور

داوطلبین نهایی حوزه انخابیه زرند وکوهبنان

بلال اکبر زاده احمد آبادی

حسین امیری خامکانی

مهدی جمالی زاده بهاء آبادی

محمد حسن حسن زاده سبلوئی

عباس دهقانی

حسن رحمانی دهنوی

علی پور رنجبر حسن آبادی

محمود زارعی

وجیهه زمانی

احمدرضا سلطانی

محمد مهدی عرب نژاد

محمود عرب نژاد

علی علویان

حسین مصطفوی

محمدصالح موسوی

احمد نورالدینی

حمید نورالدینی

حجت الله هوشیاری

اسامی نامزدهای ثبت نام در شهرستان شهربابک 

۱مصطفی   رضاحسینی

۲جعفر  رضا زاده

۳عزیزالله  نبی زاده

۴ خانم ساره محمودی

۵ ناصر فروتنی

۶ جواد منوچهری

۷ علام رضا ریاحی

۸ محمود محمودی

۹ محمود مومنی

۱۰ محمودجعفری

۱۱ مهدی سالاری

۱۲ حسین فتاحی

غلامرضا جلیلی 

احمدمنگلی

اصغر محمدیان

علی اسدی کرم

محدرضا زین الدینی 

شیخ منصور سهروردی

          

اسامی داوطلبین نهایی حوزه انتخابیه زرند وکوهبنان

بلال اکبر زاده احمد آبادی

حسین امیری خامکانی

جواد ایرانمنش

علی پوررنجبر حسن آبادی

محمدرضا توحیدی

مهدی جمالی زاده بهاء آبادی

محمدحسن حسن زاده سبلوئی

عباس دهقانی

حسن رحمانی دهنوی

محمود زارعی

جواد زمانی بابگهری

وجیهه زمانی بابگهری

احمدرضا سلطانی

محمدمهدی عرب نژاد

محمود عرب نژاد

علی علویان

حسین مصطفوی

علی مطهری

محمدصالح موسوی

محمدرضا نخعی

احمد نورالدینی

حمید نورالدینی

حجت الله هوشیاری

نامزدهای انتخاباتی حوزه  بردسیر وسیرجان

محسن جهانشاهی 

عبدالله نجیب 

محمدعلی رضوی 

علی اکبر سیلانی

رضا پرتو نیا

حسن اناری

مهدیه اسدی 

سعید قرایی 

رضا علیپور

جواد عباسلو

مجید محیا پور 

سعید استوار 

میر زارع عسکری

*علیرضا مومنی

*مریم نظری

*افسانه ملا آقایی

*محسن مصباح (آذر پیرا)

*عباس پرواز

*سیداحمد حسینی

*شهباز حسن پور

ابراهیم جهانگیری 

صدیقه زاهدی

علیرضا خضر ابادی 

حکیمه زید آبادی 

محمدحسین محترم

وجیهه ایران نژاد

محمود جهانی

 

 

 

             حوزه انتخابیه           تعداد نماینده درمجلس                تعداد داوطلبین        

کرمان و راور                                     2                                                  90       

برسیر سیرجان                                  1                                                  31       

رفسنجان انار                                    1                                                  32       

جیرفت عنبرآباد                                1                                                  9       

کهنوج قلعه گنج فاریاب رودبار منوجان 1                                           13       

 زرند کوهبنان                                 1                                                   23       

بافت رابر ارزوئیه                           1                                                    32       

بم ریگان فهرج                               1                                                   17       

شهربابک                                        1                                                    18     

  • بهزادجرجندى 3 22 پاسخ

    ازحوزه بم فقط حسین عزیزآبآدی دلسوز رهبری مردم است خدایا کمکش کن محبوب ترین کاندید است

  • آرمان 6 8 پاسخ

    بدون ذکرنامی انشاالله حماسه حضورمحقق گرددوافرادولایتمداروانقلابی به خانه ملت راه یابند

  • هادی جلال ابادی 0 0 پاسخ

    سلام به همه. با حضور در روز جمعه ۷اسفند سرنوشت خودمونو رقم میزنیم. و به کاندید مورد نظر رای میدیم.

  • ناشناس 0 0 پاسخ

    ان شاا... کسی که لیاقتش رو داره خدا کمکش کنه و رای بیاره وادم دروغ گو وپس فطرت کسی که نابودی اسلام و مسلمین جهان رو میخواد نابود بشه نابود.

  • رضایی 1 0 پاسخ

    ان شاالله امیدوارم اقایان دکترپورابراهیمی وپروفسورزاهدی کاندیدای معتمدمردم انتخاب کنند

  • محمد عرب پور 1 0 پاسخ

    خداوند متعال کمک کند تا مردم زرند هم این بار با حضور حداکثری درپای صندوق های رای حاضر وبه کاندیدای اصلح که برادرمان رحمانی دهنوی است رای دهند انشاالله.

ارسال نظر

آرشیو
آرشیو

آخرین عناوین

آرشیو
<a href="http://www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"> Get adobe flash player plugin </a>