کد خبر: 79238

با توجه به پخش اخباری که حاکی از تبدیل شدن مجموعه گل گهر به یک ستاد انتخاباتی برای یک کاندیدای خاص بود اصحاب رسانه در پی بررسی صحت و سقم این ماجرا بودند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر نشست خبری مدیر عامل گل گهر سیرجان با اصحاب رسانه عصر دیروز به جای سیرجان در دفتر کرمان برگزار شد!  که باحاشیه هایی همراه شد.

درابتداجلسه ناصر تقی زاده مدیر عامل به ارایه  گزارش عملکرد شرکت معدنی و صنعتی گل گهر پرداخت و افزود:شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با داشتن معادن غنی از سنگ آهن به عنوان یکی از مطرح ترین قطبهای فعال معدنی ،صنعتی در خاور میانه است که دارای قابلیتهای بسیاری برای تبدیل شدن به یک شرکت بزرگ و رقابتی در سطح ایران و حتی جهان می باشد. با اجرای پروژه های شرکت در آینده نزدیک مجموعه تولیدات سالانه این شرکت به مرز 12 میلیون تن خواهد رسید، این رقم30% از نیاز فولادسازیها ی کشور را تامین می نماید. وجود این شرکت در شهرستان سیرجان موجب رونق اقتصادی و افزایش سطح اشتغال زایی شهرستان سیرجان شده است که با اجرای پروژه های شرکت، شاهد رشد چشمگیری در این زمینه خواهیم بود. علاوه بر این همواره مدیریت سعی نموده است تا با کمکهای خود به شهرستان سیرجان موجبات ارتقا فرهنگی واجتماعی منطقه را فراهم سازد.

 

با توجه به پخش اخباری که حاکی از تبدیل شدن مجموعه گل گهر به یک ستاد انتخاباتی برای یک کاندیدای خاص بود اصحاب رسانه در پی بررسی صحت و سقم این ماجرا بودند اما از آنجایی که احتمالا دست اصحاب رسانه برای پیگیری این موضوع خوانده شده بودکه از ابتدای جلسه تاکید مسئولین براین بود که هیچ گونه صحبت وپرسش وپاسخ پیرامون مسائل انتخاباتی صورت نگیرد!

در ادامه پرسش خبرنگران بی جواب ماند .

با توجه به صحبت های مسئولین گل گهر در خصوص عدم پرسش وپاسخ پیرامون مسائل سیاسی اما باوجود شنیده های حاکی از اینکه ازابتدای مدیریت ناصر تقی زاده مجموعه گل گهر روند سیاسی وتبلیغاتی برای یکی از کاندیدا ها را به خود گرفته است اکثر رسانه ها به دنبال پیگیری این موضوع بودند ودر همین راستا به پرسش خبرنگار خبرگزاری  فارس  درخصوص چرایی استخدام افراد بازنشسته در سمت های بزرگ شرکت با حقوق های چند میلیونی در مقابل جوانانی که پشت درب های بسته آزمون استخدامی این شرکت مانده اند  پاسخ داده نشد وباعث ایجاد درگیری لفظی میان مدیر عامل گل گهر و خبرنگار فارس و دیگر خبرنگاران حاضر در جلسه شد .

هرگونه استخدام نیرو با واسطه‌های سیاسی را تکذیب می‌کنیم!

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر گفت: در مجموعه‌ گل گهر هفت هزار نفر مشغول به کار هستند و به‌طور متوسط هزینه هر کارمند گل گهر در ماه به هفت و نیم میلیون تومان می‌رسد ضمن اینکه ۸.۶ درصد تعداد ۷۴ نفر را بانوان شاغل تشکیل می‌دهند.

وی گفت: به بنگاه‌های اقتصادی نباید به چشم سیاسی نگریسته شود! و علاوه بر تشویق همکاران برای حضور در انتخابات توصیه‌ می کنیم که از اقدامات سیاسی و جناحی پرهیز کنند و ما هرگونه استخدام نیرو با ضابطه‌ و واسطه‌های سیاسی را تکذیب می‌کنیم.

با توجه به این این حاشیه ها وعدم پاسخگویی به سوالات خبرنگاران  جلسه از حالت رسمی خود خارج ومنجر به ترک جلسه توسط چند تن از خبرنگاران از جمله کرمان خبر  شد.

 گل گوهرگل گوهرگل گوهرگل گوهرگل گوهرگل گوهر