کد خبر: 79378

نماینده ولی فقیه در استان کرمان افزود هیچ نهادی مهمتر از شورای نگهبان نیست ، چرا که اسلامیت نظام باید حفظ شود ، قانونی که می رود مجلس تا زمانی که از فیلتر شورای نگهبان رد نشود قانونیت ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی امام جمعه کرمان ، در  جلسه شورای نگهبان با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان ، آیت الله جعفری از عملکرد اعضای شورای نگهبان استان قدردانی نموده و کار این شورا را امری خطیر دانست.

وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اعظم در خصوص امر به معروف و نهی از منکر ، کار حضرت امام خمینی (ره) کار بزرگی بود که مصداق بارز امر به معروف و نهی از منکر می باشد.

وی افزود تشکیل انقلاب به خاطر بصیرت و درک صحیح امام و مردم بود چنانچه خود امام(ره) فرمودند کار بزرگتر در راه است ، یعنی حفظ این انقلاب.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان افزود هیچ نهادی مهمتر از شورای نگهبان نیست ، چرا که اسلامیت نظام باید حفظ شود ، قانونی که می رود مجلس تا زمانی که از فیلتر شورای نگهبان رد نشود قانونیت ندارد

وی با اشاره به جلسات گروه 1+5 در خصوص مسایل هسته ایران ، این جلسات را وقت تلف کردن دانست که غربیها می خواهند ایران هراسی و اسلام هراسی را در دستور کار خودشان قرار دهند.

آیت ا... جعفری ملت ایران را یک ملت خوب و رهبر انقلاب را رهبری خردمند دانست که باید قدر این نعمات بزرگ را دانست.