تاریخ خبر: کد خبر: 8185 دریافت نسخه چاپی

زاکانی: جلیلی بیاید ائتلاف می کنیم

نامزد ریاست جمهوری یازدهم تأکید کرد که در صورت حضور سعید جلیلی در عرصه انتخابات، معتقد است که حتما با وی ائتلاف می کند.

زاکانی: جلیلی بیاید ائتلاف می کنیم
علیرضا زاکانی پس از اعلام کاندیداتوری خود در حسینیه دوکوهه در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس درباره شعار انتخاباتی دولت متبوعش اظهار داشت: شعار دولت خود را در مانیفست و مرامنامه ای که منتشر خواهد شد، اعلام می کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا آمده اید که بمانید یا به نفع آقای حداد عادل یا جلیلی کنار می کشید؟ ، گفت: کسی برای رفتن نمی آید و در حال حاضر نیز یک نفر از این دو حضور دارند.

زاکانی تصریح کرد: بنده آمده ام تا با همان ویژگی هایی که گفتم بمانم و اگر دوستان گفتمانی هم باشند، سعی می کنم ائتلاف گفتمانی تشکیل دهم.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در پاسخ به دیگر سؤال خبرنگار فارس که پرسید با توجه به قوت گرفتن حضور جلیلی در انتخابات آیا احتمال ائتلاف شما با وی وجود دارد، اظهار داشت: اگر آقای جلیلی در صحنه حضور یابند، معتقدم ما حتما ائتلاف می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: کسی که ائتلاف می کند، نتیجه آن را به نظر مردم وا می گذارد.

زاکانی در پاسخ به سؤالی مبنی بر زمان فعال شدن ستادهای انتخاباتی اش گفت: از فردا ستادهای ما فعال می شوند و آماده سازی این ستادها را انجام می دهیم.

وی در عین حال در پایان متذکر شد که ظهور و بروز این ستادها در زمانی است که قانوناً می توان این کار را انجام داد.

ارسال نظر

آرشیو
آرشیو

آخرین عناوین

آرشیو
<a href="http://www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"> Get adobe flash player plugin </a>