کد خبر: 8471

پروین احمدی نژاد:

پروین احمدی نژاد با برشمردن مواردی به عنوان نقاط قوت دولت نهم و دهم گفت: چیزی از نقاط ضعف دولت به ذهنم نمی رسد.

پروین احمدی نژاد عضو شورای شهر بعد از ظهر امروز پس از ثبت نام در انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا شما در لیست حامیان دولت قرار دارید اظهار داشت: بنده در لیست مردم هستم؛ مردم رای می دهند و انتخاب می کنند.

عضو شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که آقای چمران اعلام کردند که شما در لیست آبادگران قرار خواهید گرفت گفت: ما آمده ایم که آباد و خدمت کنیم؛ اصل انتخاب مردم است و در حال حاضر انتخابات بیشتر کیفی شده است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر نقاط قوت و ضعف دولت خاطر نشان کرد: ابتدا باید نقاط قوت را گفت؛ پرکاری، تلاش، مجاهدت و ۸ سال کار حماسی، مردم داری و خدمت برای مردم از نقاط قوت دولت است. همچنین دولت نهم و دهم دنبال یارگیری، حزب و گروه درست کردن و جیب خود را پر کردن نبود و در واقع به فکر خدمت به مردم بوده است.

عضو شورای شهر تهران گفت: ساده زیستی به معنای اینکه مسئولیت را در نظام برای خود لقمه چرب ندانیم دیگر نقطه قوت این دولت بود؛ احمدی نژاد در بحث هسته ای شجاعانه ایستاد و اینکه از حق مردم دفاع شود شجاعت می خواهد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه درست است که شما خواهر آقای احمدی نژاد هستید، اما نقطه ضعف دولت چیست که وی پاسخ داد: چیزی به ذهنم نمی آید.

خبرنگاری به بحث تورم اشاره کرد که وی در پاسخ گفت: اینکه بحث تورم را ایراد به دولت بگیریم قبول ندارم. چرا که دو علت خارجی و داخلی در آن دخیل بودند.

وی با بیان اینکه فشار دشمن در این مقطع بیشتر بوده است، گفت: در پایان سال ۹۰ به دستگاه های مسئول گفتم ببینید کیسه های سکه و ارز در کجا خریداری و ذخیره می شود.

ادامه اخبار