کد خبر: 87388

در پی اقدام انقلابی صورت گرفت؛

کاربران شبکه اجتماعی توئیتر پس از انتشار نامه آیت الله یزدی خطاب به آیت الله شبیری زنجانی، از اقدام آیت الله یزدی حمایت کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از  راه آرمان ؛دو روز گذشته آیت االله محمد یزدی در پی انتشار تصاویری از آیت الله شبیری زنجانی در فضای مجازی در کنار افراد مسئله دار نسبت به نظام و رهبری طی نامه ای خطاب به ایشان خواستار رعایت شئون مرجعیت و احترام نظام اسلامی حاکم شدند.

در این نامه آمده است “پیرو انتشار تصاویری در فضای مجازی از حضرتعالی در کنار برخی افراد مسئله دار که برای نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری«دام ظله العالی» احترامی قائل نیستند؛ بدین وسیله به عرض می‌رساند، این موضوع ناراحتی و تعجب مقلدین و حوزویان را در پی داشته است”.

لازم به ذکر است، اینجانب نیز در دو مرحله با حضرتعالی مکاتباتی در مورد برخی از مسائل دیگر داشته ام که جواب قانع کننده ای دریافت نکردم؛ لذا این نامه رابه ناچار به صورت سرگشاده خدمتتان ارسال ‌کردم

چگونه می‌شود، حضرتعالی که فرصتی برای ملاقات با هیات رئیسه مجمع عمومی اساتید را ندارید، فرصت می‌کنید در منزل آقایی در تهران حاضر شوید و با این آقایان ملاقات داشته باشید!.

یادآور می‌شوم مقام و احترام شما در سایه احترام به نظام اسلامی حاکم، رهبری و شأن مرجعیت است، پس لازم است این احترام و شئون مرجعیت را رعایت فرموده و ترتیبی اتخاذ فرمائید این گونه مسائل دیگر تکرار نگردد.ان شاء الله

انتشار نامه آیت الله یزدی بازتاب گسترده ای در سطح شبکه های اجتماعی و به ویژه  در توئیتر داشته است که برخی از کاربران استان کرمان نیز از اقدام آیت الله یزدی حمایت کرده اند که در زیر به نمونه ای از آنها اشاره شده است.

کاربری به نام حسین دانش نوشته است:شما که ضربه زدن به اسلام و ایران کارتان شده و همیشه سینه چاک سر فتنه هستید، به شما دفاع از مرجعیت نمی آید.


انتهای پیام/