کد خبر: 87430

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری :

آیت‌الله خاتمی در اجتماع باشکوه مردم کرمان گفت:نسل دوم و سوم انقلاب در راهپیمایی ۱۳ آبان حضوری باشکوه و پررنگ دارند ؛ در راهپیمایی ۱۳ آبان آمریکا محکوم به شکست در برابر ملت ایران است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ آیت‌الله سیداحمد خاتمی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری پیش از ظهر امروز در اجتماع راهپیمایان ۱۳ آبان در مقابل حسینیه ثارالله کرمان گفت:نسل دوم و سوم انقلاب در راهپیمایی ۱۳ آبان حضوری باشکوه و پررنگ دارند ؛ در راهپیمایی ۱۳ آبان آمریکا محکوم به شکست در برابر ملت ایران است.

وی با بیان اینکه امروز شاهد اجتماع باشکوه مردم کرمان هستیم، افزود: جنایات آمریکا علیه ایران مربوط به سالیان طولانی است.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با یادآوری اینکه آمریکا 65 سال است که در کشور ما جنایت می‌کند ،بیان کرد: آمریکا از کودتای 28 مرداد 1342 در ایران در حال جنایت است ؛ آمریکا دیروز، امروز و فردا از ملت ایران شکست خورده است.

 

جنگ اقتصادی،  روانی و رسانه‌ای هم از دیگر توطئه‌های آمریکای جنایتکار است

 

وی با اشاره به شکست آمریکا در صحرای طبس ، ادامه داد: آمریکا قبل از انقلاب از یک رژیم دین‌ستیز و اخلاق‌ستیز در کشور حمایت می‌کرد و بعد از انقلاب هم در سفارتخانه خود کار جاسوسی علیه مردم ایران را انجام می‌داد و امروز نیز جنگ اقتصادی در اوج کار آمریکا قرار دارد و جنگ روانی و رسانه‌ای هم از دیگر توطئه‌های آمریکای جنایتکار است.

خاتمی تاکید کرد: به فرموده امام راحل آمریکا همان شیطان بزرگ است و مردم ایران همانند سال 57 از آمریکا بیزار بوده و فریاد "مرگ بر آمریکا" سر می‌دهند.

 

وی افزود: جنایت های آمریکا پایان ندارد و حمایت از داعش و کشتار مسلمانان بی گناه تنها یکی از جنایات آنها به شمار می رود.

 

آمریکا یک قدرت پوشالی است که دیر یا زود سقوط می کند

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امروز آمریکا چهل برابر از گذشته، ضعیف‌تر شده و قدرت خود را در دنیا در حال از دست دادن است و آمریکا یک قدرت پوشالی است که دیر یا زود سقوط میکند.

 

وی تاکید کرد: آمریکا با تحریم ها هم هیچ غلطی نمی‌تواند بکند چرا که در تحریم‌های گذشته شکست خورده است.

کسانی که در داخل نسخه مذاکره با آمریکا را می‌پیچند نادان هستند و تحلیل خائنانه دارند

 

امام جمعه موقت تهران با اشاره به توطئه های چنینی های آمریکا با هدف براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت:در حال حاضر آمریکا پرونده سیاهی بین ملت ایران دارد و کسانی که در داخل نسخه مذاکره با آمریکا را می‌پیچند نادان هستند چرا که این یک تحلیل خائنانه است.

 

وی با بیان اینکه پیروز این میدان ایران اسلامی و مردم ایران هستند،خاطر نشان کرد:در حال حاضر بی‌حیثیت‌ترین دولت جهان دولت آمریکا است و مردم  آمریکا نیز دروغگویی دولت خود را تکرار کردند  .

آمریکا در تمامی اغتشاشات کشور دست دارد

 

آیت الله خاتمی با تاکید بر دست داشتن آمریکا در تمامی اغتشاشات کشور افزود: امروز شاهد انزجار ملت ایران از آمریکا هستیم چنانچه مشاهده می کنید که مردم با اقتدار فریاد «مرگ بر آمریکا» سر می دهند.

اتاق فرماندهی جنایات یمن در وزارت جنگ آمریکا است

 

وی با بیان اینکه امروز ۱۲ میلیون نفر در یمن در معرض خطر قحطی قرار دارند، گفت: اتاق فرماندهی جنایات یمن در وزارت جنگ آمریکا است وجنایت هایی که در فلسطین، غزه و بحرین انجام می شود در اثر حمایت های آمریکا رخ می دهد.

 

وی بیان کرد: شرایط امروز آمریکا یک شرایط شکننده است بطوریکه در زمینه اقتصادی با کسری بودجه ۸۰۰ میلیارد دلاری مواجه بوده و در حال فروپاشی است.

انتهای پیام/