کد خبر: 87509

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:

سردار ابوحمزه گفت:عمق استراتژی نظام جمهوری اسلامی مقاومت است، لذا یک هدف بسیار بزرگتری مد نظر قرار داریم و آن آزادی مردم فلسطین است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در گفتگو با راه آرمان ؛ با بیان اینکه وظیفه ما حمایت از ملت های مسلمان و به ویژه در منطقه حساس غرب آسیا است، گفت: عمق استراتژی نظام جمهوری اسلامی مقاومت است، لذا یک هدف بسیار بزرگتری مد نظر قرار داریم و آن آزادی مردم فلسطین است.

 

 

وی ادامه داد: کمک به مردم مسلمان،مستضعف،مجاهدین و نهضت های آزادی بخش در کشورهای مختلف از جمله اهداف دیگر نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

 

سردار ابوحمزه عنوان کرد: استراتژی ما در جهت آزادی انسان های مسلمان و مستضعف تنها معطوف به منطقه نیست بلکه هر جا که نیاز به کمک داشته باشند در سراسر جهان ما اقدام خواهیم کرد و این مسئله متناسب با ظرفیت کشورهای مختلف است.

 

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تأکید کرد:ما به دلیل اینکه هدف بزرگی را دنبال می کند به عنوان آرمان انقلاب موظف به پیگیری و انجام هستیم و نگران موضوعات دیگر نیستیم.

 

 

این مقام مسئول با اشاره به قتل روزنامه نگار سعودی در کنسولگری عربستان در ترکیه گفت: امروزه آمریکا، عربستان، امارت و رژیم غاصب اسرائیل در منطقه غرب آسیا به بن بست رسیده اند.

 

 

وی افزود: بنابراین در این شرایط دولت های یاد شده از هر اقدامی جهت بن بست شکنی استفاده می کنند تا اذهان و افکار را از شکست های پی در پی ای برایشان رخ میدهد، دور کنند.

 

 

سردار ابوحمزه اظهار کرد: روزهای گذشته شاهد اقدامات مجاهدین غزه بر فراز شهرک های رژیم صهیونیستی بوده ایم  و پس از آن اسرائیلی ها مجبور به التماس برای آتش بس شدند و کار به جایی رسید که وزیر جنگ اسرائیل استعفا داد.

 

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در پایان با اشاره به مطلب فوق خاطر نشان کرد: این مسئله نیز نشان دهنده بن بست های رژیم غاصب صهیونیستی، عربستان، آمریکا و امارات است.

 

 

انتهای پیام/