کد خبر: 87545

نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان:

حمزه گفت:نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام و نمایندگان مجلس در خصوص بررسی مجدد لایحه CFT ملاک خواهد بود؛ لذا این لایحه باید مجدد به مجلس بیاید و مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، احمد حمزه نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان ؛ با اشاره به برگشت لایحه CFT   از شورای نگهبان به مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان ایراداتی به لایحه گرفته است و این لایحه باید رواال قانونی خود را طی کند.

 

 

وی بیان کرد: رئیس مجلس شورای اسلامی در مصاحبه اخیر خود گفته است به دلیل اینکه خارج از وقت قانونی شورای نگهبان جواب بررسی لایحه CFT  را داده اند  ما دیگر  آن را بررسی نخواهیم کرد و لایحه را به مجمع ارسال می کنیم.

 

 

نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان عنوان کرد: نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام و نمایندگان مجلس در خصوص بررسی مجدد لایحه CFT ملاک خواهد بود؛ لذا این لایحه باید مجدد به مجلس بیاید و مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

حمزه در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه متن تنظیم و ترجمه شده توسط وزرات امور خارجه به امضا رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و وزیر امور خارجه رسیده است؛آیا وزیر امور خارجه را به دلیل ترجمه غلط لایحه به مجلس فراخوانده خواهد شد یا خیر، خاطر نشان کرد: نظر خاصی در این خصوص ندارم چون اطلاع دقیق ندارم؛چرا که متن اصلی را نخوانده ام و بنابراین قضاوتی در مورد آن ندارم و همانی متنی که به مجلس آمده است را دیده ام.

 

انتهای پیام/